Tribulus Terrestris Extract

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve Despo tarafından 5 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ultimate tribulus sipariş verdim. çinkoyla beraber kombine etmek için hangi ürünü önerirsiniz? hardline zma iyi midir?
    ya da sadece çinko yeterli mi? solgarın Zinc Picolinate 22mg ürünü iyi gözüküyor

Son düzenleme: 11 Ocak 2014
  2. brkn.altnk

brkn.altnk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar bende bugün protein tozunun yanında verdiler ama skt ı 06/2014 17 yaşındayım bunu kullanmam zararlı mıdır? isteyen olursa kutusu açılmadı satadabilirim

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Konuyu hortlattım ama forum kuralları gereği aynı konuyu açmak istemedim.
    Bu Tribulus'un tüm supplement satışı yapan sitelerde tükendiğini görüyorum. Ürün bu kadar ilgi görüyor ve kullanılıyor ama hakkında detaylı hiçbir konu yok.
    Kullanıcı yorumu çok az. Nedir bu işin aslı ? Gerçek midir bunun etkisi ?

ace1 bunu beğendi.
  4. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Vallaha bir hafta oluyor kullanıyorum sabah akşam bir etkisini görürsem paylaşırım,ama çok satılmasının nedeni satıcıyla ilgili olabilir,birde ucuz..

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Bekliyorum yorumlarını aqualinebursa. Umarım etkisi olur.

6. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    Merhaba elite35,
    bu ürünüiki kez kullandım. 2008 de üniversitede iken kapsül olanı bitirdim ama fark edebildiğim bir etki göremedim. 2009'da staj yaparken bitki olarak kullandım. o dönem antremanlarım daha iyiydi ama beslenmemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Şuan çevremde hiç kullanan da yok.
    Ürün yetersiz olduğu için belkide artık raflarda yer almıyordur. ilk türkiye ye geldiği zaman iyi reklamı olmuştu.
    Saygılarımla

7. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Cevabınız için teşekkürler burak190706. Zaten gıda takviyeleri bir nevi placebo. Yani bunlara güvenerek daha iyi antrenmanlar çıkarıp daha iyi besleniyoruz. Haliyle gelişim alıyoruz ve bunu supplementlere bağlıyoruz. Şöyle örnek vereyim: Whey proteini bitmiş olan birinin ne kadar antrenman yapma isteği olur ? Tartışılır...
    Tribulusa gelecek olursam anlattığınız kadarıyla fazla şişirilmiş bir ürün. Saygılar.

8. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    25 gün oldu kullanalı ereksiyonda artış bariz görülüyor bunu haricinde bir artısını hissetmedim ama aynı zamanda vucut sıcaklığınıda arttırıyor

9. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    tribulus terrestris yani bilinen adıyla demir dikeni, LH nin hipofiz bezinden salgılanmasını uyardığı birçok deneyde görülmüştür. Ayrıca erkeklerde testosteron salgılanmasını sağlar.

10. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Ne bu şimdi ?

ace1 bunu beğendi.
  11. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    ne anlıyorsanız o

12. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Gereksizlik,luzumsuzluk anlıyorum,forumda bu konu defalarca kez tartışılmış ve bahsedilmiştir,şimdi bunu paylaşmanızın maksadı bilinçlendirmek mi ? arama motoruna yazıp cevap almak nedir ? burada bu konuyu tartışan herkez zaten tribulus'un ne olduğunu biliyor zaten açılımı da yapılmış.

13. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    sen anladığınla kal o zaman. konu kapsamında doğru olarak bildiğimi istediğimi paylaşırım

14. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bunun etkisini konuşmamız için çok disiplinli ve yeterli dozda kullanmış birinin yorumlarına ihtiyaç var.
    Bitkisellerde çok yüksek dozlara çıkılmadıkça negatif yada pozitif anlamda büyük etki görmezsiniz.

15. halitvh

halitvh Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Merhabalar ilk mesajımı da tribulus hakkında yazayım..

forumda nekdaar tribulus'la ilgili yazı varsa okudum..

ilk tribulus kullanımım ultimate bulgarian trbiulus'tu açıkçası 7 yıl önceydi ve etkisini libido hariç pek göremedim..
    Geçen sene Bulgaristan'dan TRİBESTAN getirdim 3 kutu tanesi 35 leva şimdiki kurla 120 tl ye geliyor 1 kutusu... Bulgaristan'dan eczaneden aldım..

Açıkçası iyi bir rutini olan biriyim beslenme antrenman vs.

sabah 2 adet öğlen 2 adet akşam 2 adet olmak üzere 6 adet kullandım 1500 mlg 1 tutu 60 tablet 10 gün gitti.. daha ilk haftada etkisini hissettim..
    Ben Creatinin etkisini pek farkedemeyen insanım ama tribulus un etkisi bana doğal bir ürüne göre çok iyi geldi..
    Libido'yu acaip arttırdı.her gün cinsel münasebetim olmaya başladı. Buna rağmen ağırlıklarda biraz artış oldu... Duraklama döneminde olan vücudum gelişme gösterdi..
    Plasebo etkisi diyen arkadaşlarda olmuş. Valla bilemiyorum Plasebo etkisi bukdarda olamaz..

1 ayın sonunda 2 kutu daha getirdip toplam 50 gün kullandım.. gerçekten etkisini gördüm..

3 ay önce Hardline tribulus aldım 625 mlg olmasından dolayı günde 2 kullandım bi etki alamadım sonra günde 3 e 1 hafta sonra 4 e çıkardım gerçekten bir etkisini göremedim...
    Hardline ı kötülemiyorum ama içtikten sonra aşırı miğde yaması oldu. buna rağmen kutuyu bitdim ama ne bir etki ne bir olumlu his oldu.. Plasebo ysa eğer hardline da olmadı..

TRİBESTAN kullandığımda etkilenen arkadaşlara da getirttik günde 3 kez 1 er tablet yani günlük 750 kullanan 3 arkadaşımdan da olumlu ve etkili olduğuna dair cevaplar aldım. 2si tekrar kullandı ve tekrar olumlu sonuç aldılar az mlg kullanmalarına rağmen...

Yani arkadaşlar yaş 30 diğer arkadaşlarda 30-35 arası idi..

Tribulus'tan bashsederken bence Tribestanı ayrı tutmak gerekiyor.. Tribestan diğer tribuluslara göre pahalı fakat etkili..

Bulgaristanda çatır çatır kullanıyor millet.. 1 Kutusu bulgaristana göre bile pahalı 35 leva ama kullanılıyor..
    Tribestanın açıkçası soponin vs içeriğini pek bilmiyorum fakat diğer Tribıulusların hepsini denemedikçe açıkçası kötüleyemem ... Hardline ile karşılaştığımda Tribestan ı tek geçerim...

Son düzenleme: 25 Haziran 2019

Sayfayı Paylaş