Tolga Yıldız beslenmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SinirHastasıyım tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Kendisi 85 kg da yarisan bir bodybuilder bilenlerr bilir bu adamin facesini takip ediyorum ve ara sira yedigi yemekleri atiyo bu adamin bildigimiz sporcu beslenmesiyle bi alakasi yok gibi duruyo gun iceerisinde ben 60 kiloyum benden az protein aliyo gibi duruyo somon dan baska bi et yemiyo gakiba balik eti ful onuda beyaz una buluyarak pisirriyor gun icerisinde 1-2 tam ekmek yiyo ve sadece doymak icin yedigini soyluyo kullandigi ilaclar falan olabilir ama tam tersi pritein yuklemesi yapmasi gerekmiyomu bj bakin isterseniz bu adam hakkinda dusunceleriniz nedir ?

2. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Beımde sureklı takıp ettiklerim arasında.adam sonuçta hakkını verıyor, herkezin kendi yöntemi kendi sırları vardır. :)

3. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bencede oyle ama ne biliyim genetikten midir nedir adam antrenmandan sonra 200 gr bulgur 1 tam ekmek yiyo yaninda ne protein nebi yorumlara hani protein falan yazmislar onuda sen ic falan demis yatmadan once kkola falan iciyo glutaminli cay falan iciyo garip garip seyler ilginc :)

4. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Maddi durumu vardır supplement desteği iyidir, adamın artık işi gücü hayatı spor olmuş sonuçta. Kendisini çok taktir ediyor ve idol olarak görüyorum zaten. Hayatında ve spor hayatında umarım istediklerine kavuşur

5. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Supplement destegi olsa bile 85+birisi olmasina ragmen 150-250 gr protein aliyormus genelde 200 falanmis galiba ben bile o kadar aliyom o kadar
    Anabolizan kullanmasina ragmen az bir deger yedigi seylerde cok saglikli durmuyo ama dedigim gibi genetik isi biraz belki fazlasina ihtiyac duymuyordur :) ve ilk defa doymak icin
    Yemek yiyen bi body ci goruyorum tabikide doymak lazim amsbi oturustada tam ekmek yenmez yani :)

Sayfayı Paylaş