TOLGA MURAT BALIKÇI-DÜNYA VÜCUT ŞAMPİYONUMUZ

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve mercan_dede tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mercan_dede

mercan_dede Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    33
    Gerçekten tebrik ettim süper bir başarı ama sonuna kadar dinleyin Tolga hocamızda ego fena :D

Ama azminden dolayı tebrikler çok iyi iş çıkarmış ..

2. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    işte şöyle ADAM gibi adamları görün..Caner Erkin de karısına doğum günü hediyesi 1.8 milyon liralık Lamborghini alacak kadar paralar kazanır.Gerçi daha ne kadar çok adaletsizlik var saymaya kalksakta boş işte.İnsan bi an için isyan ediyo böyle adamların değer görmediğini izledikçe.

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    tolga abiyi(içimden böyle söylemek geliyor) yaklaşık 2 yıldır sosyal medyadan düzenli takip ederim,gerçek hayatta maalesef birebir görüşmüşlüğüm olmadı,buna da hep üzülürüm.ayrıca en değer verdiğim sporcudur kendisi.emek insanıdır,fedakarlık insanıdır,gurur tablosudur,maneviyatı da güçlüdür.şu ülkede herhangi bir konuda onun yaptıklarını yapabilecek biraz daha fazla insan olsaydı bir çok şey daha farklı olabilirdi belki.

ayrıca ego konusundaki görüşünüze kesinlikle katılmıyorum,internette onunla ilgili her kaynağı araştırın,izleyebileceğiniz okuyabileceğiniz her şeye bakın,sanal alemde onu tanıyabileceğiniz kadar tanıyın,bu düşüncenizden vazgeçeceğinize eminim.

inşallah birgün tanışma fırsatım olur.

mercan_dede bunu beğendi.
  4. mercan_dede

mercan_dede Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    33
    Ego'dan kasıt takılıyorum tabi inan bana tüm videolarını izledim çünkü gerçekten taktir edilesi bir başarı...
    Bacak yok adamda bacak çalışmayan vücud nasıl gelişir ??? İşte onun cevabını verdiği videolarda var çok kitap okuyan bu işe çok para harcayan
    Ve TÜRK bayrağını uluslar arası arenada dalgalandırmak '' BENİM NAMUSUM ŞEREFİM '' diyen birisi gerçekten harika !!!

Sayfayı Paylaş