Tek adele programımda haftada bir gün karın çalışmayı düşünüyorum. Sizce napmalıyım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fast14 tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fast14

fast14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle biraz kendimden bahsedeyim.
    17 yaşındayım, yaklaşık bir senedir vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Bir süredir tek adele çalışıyorum. Yani haftanın her günü farklı bir kas grubu çalışıyorum.

Pazartesi: Göğüs
    Salı: Biceps - triceps - bilek
    Çarşamba: Omuz - trapez
    Perşembe: Koltukaltı - sırt
    Cuma: Bacak - kalf

Programım bu şekilde

Cumartesi ve Pazar günleri dinleniyorum.

Karın çalışmasına gelince henüz ne yapacağıma karar veremedim, bu yüzden sizlere danışmak istedim.

-Sizce haftada bir gün mü karın girmeliyim. Haftada bir gün cumartesi günleri karın çalışsam olur mu? Yani haftada sadece bir gün (boş olduğum gün) karın çalışsam, karın kaslarımı yeterince yıpratsam ve bir hafta dinlenmeye bıraksam, tıpkı diğer adeleler gibi. Olur mu sizce?

Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Teşekkür ederim.

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Olur mu olur doğrusu da bu zaten haftada 1 gün 25-30 dk karın çalışman yeterli

fast14 bunu beğendi.
  3. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim kim çıkarmış bu programı bilmiyorum am mükemmel bir program çıkartmış.
    çünkü böylece hacim almak için tek günde nerdeyse tek bölgeye hakim farklı kas gruplarını uyaran daha farklı çok hareket yaparak o gün o bölgeyi çalışıp muhtemelen 1 saat gibi ideal sürede bitireceksin.1 hafta da dinlenme verilmiş.Program çok güzel.
    Ve karın çalışmak için çok güzel bir program var elimde süpersetlerden oluşan alt üst ve öblikleri hedef alan yaklaşık 40 dakika sürer.
    Ayrı bir gün ayırabilirsin ya da gğüs gününe alabilirsin Karını.Sırt gününe de alabilirsin haftada 2 kere yapayım dersen.Bence haftada 2 daha güzel olur.

fast14 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş