Tavuk yağı zararlı mı?(Derisi,Nuget,Salam,Sosis v.s.)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve best1905 tarafından 31 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. best1905

best1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yurtta kaldığım için Tavuk göğsü alıp pişirme gibi bir imkanım yok.Genelde fırın tavuk(derili) Köfte döner gibi yemekler oluyor ayrıyetten fast food türü olarak nugget,şinitzel,patates kızartma gibi şeyler var kahvaltıda salam.Benim sorum bunları yesem zararı olur mu bana, kilo aldırıyor diyorlar benim amacım zaten kilo alarak kas yapımı 1.70 boy 55 kiloyum. Bu ürünleri şimdiye kadar hep yerim hiç kilo artışım olmadı nede bir yağlanma 54-55-56 kilo civarında hep sayıyorum(az yemek yediğimede bağlıyorum). Şimdi spora başladıktan sonra bunları yersem kötü şekilde kilo mu alırım yağ olarak yoksa gelişimime katkısı olur mu?

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    fast food zararlıdır. Yağlandırır .

3. best1905

best1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    o zaman bugüne kadar niye hiç yağlanmadım çocukluğumdan beri tüketirim aynı kilomda kalıyorum

4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Kilo almak istiyorsan da daha çok yiyeceksin antrenman yapacaksın. Bu kadar.

Ayrıca, o gıdaları da madem yiyormuşsun, kilo sıkıntısı olmuyormuş, daha çok ye geç. Madem sana zararı dokunmuyor, madem 30lu yaşlarında kalp damar sorunu yaşamayacaksın, ye.

Biz sana doğrusunu söylüyoruz, itiraz edeceksen, sana bir sorun yaratmıyorsa, bize gelip niye soruyorsun? Git ye?

uzay demiralp bunu beğendi.
  5. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    dostum böyle bir mantık yok her zamanki gibi yersen tabiki kilo alamazsın.heleki haftada 4 5 gün antrenman yaptığını düşünsek çok zor da kilo alan biriysen çok sağlam yemen gerekiyor.ancak yağlı kilo istiyorsan 1 haftada 3 kilo aldırırım ben sana.fast food yağlı şekerli sağlıksız yiyeceklerle.bugüne kadar yağlanmadın çünkü vücudunun ihtiyacı olduğu kadar kalori aldın sadece.ama kilo alma dönemindeyken adı üstünde kilo alacaksın.fast foodla vücut geliştirme olmaz.bunu bildiğiniz halde kılıf uydurmak içinizi rahatlatmak için şuraya gelip sormayın.ol-maz.hiçbir zaman da olmayacak

Sayfayı Paylaş