Takviye alamadan 9-10 ayda neler yapılabilir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brk01 tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hiç takviye almadan(aminoasit protein tozu vs..) vücudumuzu ne kadar geliştirebiliriz?Hiç takviye almadan yapılan bildiğiniz kışilerin vücutlarının fotoğrafları varsa paylaşabilir misiniz?

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Bünyeden bünyeye beslenmeden beslenmeye değişir. Ben o kadar süre içinde iyi gelişmiştim. Ama bu süreyi 2 yıl yaparsan çok çok iyi gelişeceğinden eminim.

3. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Normalde bu tarz konulara yazmam ama dayanamadim... Bu supplementleri hormonal takviye olarak görüyorsunuz ya çıldırıyorum... 9-10 ay için kulanma zorunlulugun yok ztn.. Ztn önerileren 6-7 ay sonra kullanilması.. Yani öncesi kullanimda bir işe yaramıcak... Nekadr yeni baslayan ve supplement kullanan insan gorsem beslenmeleri perttt.. adam supplemente gúveniyor.. olagan gelisimide onun sayesinde oldugunu zannediyor. Yani bu tarz insanlarla şu şekilde kıyaslarsak daha iyi olabilirsin = 9 ay için saglam beslenme dúzgún idman ideal uyku

4. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaşlar haklı , öyle protein tozu vs onlara güvenmeden önce çok çok iyi bir beslenme düzeniniz olması şart , zaten bunu yapamayan insanlarda 1-2 hafta sonra bu sporu bırakır :)

Sayfayı Paylaş