Survivor 2013 (Panama)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    hepsi torpilli ya ne unlusu ne gonullusu gonullu dedikleride medya icindeki unlu kisilerin tanidiklari dolayli yollardan acuna para yada lafi gecen adamlardir acunda dunyada gormedigi yer kalmamis ne bu doyumsuzluk kardesim anlamadimki zaten somurup su saf halkimizi trilyoner olmus koseyi donmussun hala doymadi adam insan oglu doyumsuz acun :))

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

diez bu sms de yapılabilecek üçkağıtlar benim de aklıma gelmiyor değil. acun kalmasını istediği yarışmacıya yüklü şekilde sms de gönderebilir. sonuçta sms geliri de acun a kalıyor. bir cebinden diğerine. reytingden gelecek kar da cabası. neden olmasın?

ByVendetta bunu beğendi.
  3. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    sms den gelen paranın kurumlara bağışlandığını duymuştum bir kere tabi doğruysa

larissa nazenin olayı ise larissa her açıdan ağır basıyo oyunlardaki üstün başarısı bile nazeni ni elemesine yetiyor bence

4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Taner gibi biri daha gelmeden survıvor tutmaz:)

5. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Yarışmacılara gelirsek Gönüllüler:Murat adaşım bu nedenle bir sempatim var :D Gerçek bir yana gerek konuşmasıyla,gerek davranışları ile ve taklitleri ile terbiyeli düzgün bir insan. Güç konusuna gelirsek evet uzun yıllar fitness geçmişi var belki bazı yarışmaları kaybetti ama hırsı çok ve ona hitap eden bir oyun gelirse alabilir.Örneğin son dokunulmazlık gibi.
    Ünlülerde ise Cengiz çok hırslı ve çok iyi hazırlanmış genel olarak bazı oyunları kaybetse de iyi gayet iyi gidiyor o da düzgün terbiyeli bir kişi. Survivor bu sene bende katılıyorum Tanersiz, Nihat,Mustafa Topal oğlu gibi eğlenceli kişiler olmadan çok sıradan geçiyor.O kadar kişi arasında bir tane Taner gibi insanlar olsa çılgınlık yapsa güzel olur.Yada Survivor'da geçen sene Nihat Altınkaya ve Hasan Çekişmesi vardı bu sene çekişecek isimler yok gibi.Bakalım ben izlemeye devam edeceğim beklentilerim ileri ki bölümlerde mutlaka çekişmelerin başlayacağı gönüllülerin kendilerine biran önce geleceği yönünde. :D

6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    dokunulmazlık oyununda murat ın farkı yine ortaya çıktı yok böyle bi hız

7. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili Arkadaşlar,

Çok düzenli bir televizyon izleme rutinim yok. Yalnız dün itibariyle Survivor'a bir bakmak istedim. Açtığım sıralarda ise dokunulmazlık oyunu vardı. Survivor için sürekli şaibeli ve bir şeylerin önceden planlanarak yapıldığı söyleniyor ve bu izlenimin genel konsepte hakim olduğu öne sürülüyordu. İşin içeriğini çok fazla bilmesem de, dünkü dokunulmazlık oyununda sanırsam bir enteresanlık vardı. Sırf çekişmeli olsun diye son seçimlerde oynamalar yapılmış gibiydi. Son olarak Acun'un sitesine girerek, 16.Bölüm dokunulmazlık oyununu tekrardan izledim. Şunu fark ettim;

9:10'cu dakikalarda başlayan Hilmi Cem ile Doğukan'ın yarışında 9:16'cı bölüme yani 6 saniyelik süre içerisinde Hilmi'nin önde olduğu gösterilerek Slalomlara girişi ekranlardayken, 9:16'da sadece Hilmi gösteriliyor bölgesel bakış kamerasıyla.

Daha sonra 9:17 ve 9:18 dakikaları içerisinde gösterilen ana kamerada ise, Doğukan'ın 3 boy fark açtığı ve merdivenli engele daha yakın olduğu gösteriliyor. Slalom'a daha hızlı girdiği halde, önde olmasına karşın, hiç bir hata gerçekleşmediğini de izlediğimiz hâlde, Doğukan o ufacık bölümde nasıl 3 boy fark açabiliyor. Neden o bölüm kamerada yok.

Benim düşüncem saniye bazında alınabilecek yol üzerinedir. Tartışılabilir. Sadece içimden geldiği için paylaşmak istedim.

Saygılarımla,

Swager ve DEXONİA bunu beğendi.
  8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Fitness&Model;

bahsettiğin durum benim de dikkatimi çekti. fakat 9:16. saniyede hilmicem in yapacağı bir anlık hata 9:17 de doğukan ın 3 boy fark atmasına sebep olabilir diye düşündüm.

eğer senin dediğin gibi kasıtlı bir durum varsa, tamamen danışıklı dövüş diyebiliriz. o zaman survivor u izlemenin hiç bir zevki olmaz maalesef. inşallah durum benim dediğim gibidir :)

9. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    yarışlarda herkezin gözü önünde böyle bi durumun olacağını sanmıyorum fakat bu sene survivor olaylı başladı ve çekimleri zor şartlar altında yapılıyor tamamen ufak bir kamera hatasıdır bence Murat neydi abi ya adam tam bir gerilla :)

10. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    sms konusu açıldı smslerde acun medyanın 10 bin sms atma hakkına sahip olduğu bunun sözleşme imzalarken yazdığını söyledi geçen sene merve adlı yarışmacı sözleşme içeriğini açıkladığı ve de bazı iddialarda bulunduğu içinde davalık oldu... yani acunun 10 bin sms atma hakkı varsa özellikle yarışmanın başlarında bu gideni belirleyici bi faktör olabilir yarışmanın sonlarına geldiğimizde ise kalan yarışmacılar daha iddialı ve daha başarılı yarışmacılar oldukları için halk tarafından atılan sms çok daha fazla olduğu için gideni belirleme konusunda acunun çok etkisi kalmıyor...

örneğin geçmiş senelerde alp kırşan tefik mustafa topaloğlu merve büyüksaraç gibi isimler genelde sosyal medyada sözlükler olsun twitter vs çok eleştirilip yerden yere vuruluyorlardı ama onlarla karşılaşan isimler elenip gidiyorlardı çok kişide harcanmıştır böyle huzursuzluk çıkaranın dedikodu yapanın ortalığı karıştıranın yarışmanın belli bi yerine kadar kaldığı her survivorda bi klasik haline geldi...
    acun yarışmaya katılanlara anlaşmalarında geçen maddeler hakkında açıklama yapmaları durumunda veya program bittikten sonra program hakkında olumsuz görüş bildirenlere 250 bin türk lirası tazminat alarım:) diye imzayı attırıyormuş. bunu geçen sene kenan erçetingöze kendisi açıkladı... hem gördüklerimden hemde bu söylenenlerden dolayı aynı filmi defalarca izlemeninde alemi olmadığını düşünüp survivor izlemiyorum

11. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    o kadarda aç değiliz diyen merve yarışmalarda bayılan açım açım diye kendinden geçen merve bu kızın neyine inanıpta yorum yapıcaz açmı aç değilmi ? bende böyle bir yarışma prog yapsam bende sözleşme imzalatırım kolay değil bu işler

geçen seneki olaylar olmasın diye artık acun yarışmacılara her hafta erzak veriyor(pilav)

eskiden birkez verilirdi artık herhafta veriyolar

12. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Bu konudaki tüm yorumları ve dahilinde sizinde yapmış olduğunuz tüm yorumları okudum,sürekli Survivor'un(Acun medya'nın)haklı olduğundan taraftarsınız ya çok iyi niyetlisiniz ya da bizim göremediğimiz derecede bir şeyleri görebiliyorsunuz.

13. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Şimdi denk geldim, dokunulmazlık oyunu oynuyorlar, o iple tuttukları tahta çekiçlerin ağırlıkları aynı mı, söylendiyse kaçırdım, ancak aynıysa bu kadar eşitsizlik barındıran bir yarışma olamaz :)

14. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    brhmcr bende o konuya dikkat çekmek için girdim konuya.farklı vs söylenmedi ve o durdukları platformun da gözlemledigim kadarıyla çekiçle bir bağı yok.yani aynı gibi gözüküyor.eşitsizligin yanında yıllardır spor yapan,son birkac aydır sırf bu yarısma icin crossfit tarzı hazırlanan cengiz dayanıklılıga dayalı bı oyunu kaybetti.ayrıca gönüllülerde de favori murat gene kaybetti.muratın rakibi hilmicem boş çocuk değil hani fakat cengizin kaybetmesi ne bileyim içten bana noluyor yav dedirtti?

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle acun yıllar sonra ilk defa bugün noterin adını soyadını beyan etti elemeden önce..:)

ünlülerde doğukan ve gönüllülerde murat başarıları ve terbiyeleri ile takdirimi kazanan yarışmacılar..
    bozok ve cengiz özellikle iri oldukları için hız ve sürünme gibi beceriler gerektiren yarışmalarda kötüydüler..aynı durum derya büyükuncu için de geçerliydi örneğin..nihat doğan tazı gibi atikti..
    burda hilmi cem , murat, doğukan dağhan gibi yarışmacılar çok daha atik..

buarada çok fazla izometrik ya da statik gerilmeli antreman yapmadıysa çok kasın da özellikle bireysel dokunulmazlık oyunlarında (uzun süreli tutma ya da asılma gibi) avantaj olacağını sanmıyorum..

16. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    ben iyi niyetliyim altında gerçek yada yanlış bilgiler arayacağıma izlediğim yarışmalardan zevk almaya çalışıyorum bence acun bu işi Türkiye de yapan en iyi insan eğer izlediğim şeylerden keyif alabiliyorsam altındaki yalan dolanlarla yada gerçeklerle uğraşmam

bknz: ilizyon gösterileri el çabukluğu hile yada pahalı makineler le yapılan gösteriler hepimiz biliyoruz gerçek olmadığını ama seyirciye sunulduğunda herkez zevk alıyor.

17. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Bu sezon geçen bölümlerin birinde de söylemişti noterin adını soyadını.

Biz Türkler komplo teorilerini severiz Acuna da aynısını yapıyoruz işte.

18. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    abi ırmak atuk için izliyom yarışmanın eski tadı yok...

19. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ya bende yeni izlemeye başladım dikkatimi çekti gönüllülerde bir kadın var çok gergin ve kavgacı sürekli birileriyle tartışıyor.Bence gönüllünün ünlü olma çabası.

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    erhan.ı da yediler..dağhan kaldı..aslında belliydi de..kim sansasyonelse , huzursuz ise o kalıyor..dağhan kusura bakmasın ama yarışma daha başlamadan tanıtımlarda kullandığı "adayı hareketlendiririm" lafı sanırım eline verdikleri metni okumaktan ibaretmiş..
    çok farklı bir karakter..herkes tamer gibi olmasını bekledi ama gergin bir tip çıktı..

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş