Steroidler hakkında iyi bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CasperPit tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. CasperPit

CasperPit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tosun yada keseli hayvan grubu genin varsa imkansız değilmiş bunu öğrendik

2. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Genetikle oynanıp kas gelişimini sınırlandıran Myostatin baskılanıyor veya hiç olmuyor. Steroid işi değil yani, mutasyon bu.

Created By Loss bunu beğendi.
  3. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    O kanguruya streoid basanlar onu bir programada sokmuştur zaten yoksa deney olmazdı adı :)

CasperPit bunu beğendi.
  4. Rivers

Rivers Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    isim gucum yok senin mesajlarini okuyacagim da kac senedir yaptigini bulacagim falan fistik. zaten forum kullanan asina olan bi insan degilim. Tespitimin dogru olmasina hic sasirmadim acikcasi cahilce konusmandan cok belliydi. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan cahil cuhela ulasamadigi cigere pis diyen bu arkadas tarzi insanlardan bilgi almayin, fikirlerine tamah etmeyin. badi building konusunda cok dezenformasyon var boyle adamlar yuzunden.bir de ayni arkadas baska mesajlarda alakali alakasiz kimseyi tanimadan etmeden "baba parasi" cart curt diye sacma sacma seyler yazmis. zenginin mali fakirin agzini yorarmis misali. kimi taniyosunda babasi ona steroid almis gibi alakasiz bir mahalle kadini tadinda dedikodu/laf atma olayina giriyosun?elalemin babasinin parasindan sana ne? elalemin babasinin parasiyla elaleme ne aldigindan sana ne? senin kendi parani kazanmadan kime ne? ne sacma sacma laflar bunlar. 33 yasindasin ve boyle acayiplikler mi yapiyosun? cok ozguvensiz bir arkadasa benziyorsun yazdiklarindan. burdaki arkadaslara tavsiyem bu konuda fikir tavsiye alirken adama bakin, dedigine bakin, kendi arastirmanizi yapin. dezenformasyon acayip var ozellikle vucut gelistirme konusunda.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2015 ---
    bi ne idugu belirsiz bi kanguru resmi koymus, ne bahsettigi "deney" hakkinda bir bilgi verme, ne bir kaynak, ne bir haber linki ne herhangi bir websitesi.photoshopmudur degil midir nedir bilinmiyor. ordan yola cikarak "Steroidi alan boyle oluyor" diye ahkam kesiyor. Kendisi ulasamiyo ya, kendisinin agirlik kaldirdigina dair en ufak bir gelisme gostergesi bile yok ya, kiskancligindan b.k atacak kas yapan adama. "Steroidi alip kicinin ustunde yatmis ezik ozverisiz kolay yolcu adam" diyecek ki alter egosu tatmin olsun, kendi acinalasi halini birazcik unutsun. "steroid alsam ben de boyle olurum yeaaaa, ama sagligimi dusunuyorum, ben akilli adamim, caliskan adamim" ayagina yatacak ki azcik rahat edebilsin kiskancliktan catlamasin, "ben niye gelismiyorum yaaa" diye sinirinden aynalara kafa atmasin. sana guleyim mi aciyim mi bilemedim kardesim. acil sifalar diliyorum sana.

Son düzenleme: 8 Ocak 2015
  5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yukarda
    yazdıklarımın gerçek olduğunun ıspatı gibisin. yazdıklarımı bir daha okuyup kendine bir bak. bak bakalım hepsi doğru mu değil mi. sadece kendine söyle buraya yazmana gerek yok
    ben o gruba girmediğimden ve steroid basmadığımdan, anlamak zor, sende deneyeceğiz artık :)
    ne steoridmiş arkadaş... yemin ederim justin bieber fanları gibisiniz. malzemeye laf söylemeye gelmiyor. 20 yaş üzeri adamla tartışmak nispeten mümkün de, ilkokul çocuğu ile tartışılmıyor. başlıktan ayrılıyorum, cevap gelmezse sevinirim. isteyen istediğini kullansın.
    şimdi, bazı arkadaşlar cahil, araştırma yapmadan yazmışsın deyince, acaba steroidle alakalı, iyi bişey yazan bi yer var mı diye tekrar araştırma yaptım. googleye, "steroidin zararları" değil, steroidin yararları nelerdir" diye arama yaptım. karşıma her spor ve sağlık sayfasında şuna benzer değerlendirmeler çıktı. konu hakkında bilimsel otoritelerce hazırlanmış belgeseller de mevcut:
    -Kalp kaslarında ve damarlarda zorlanma ile birlikte kalp krizlerine neden olur.
    -Karaciğer organına fazla yük bindirdiğinden karaciğer yetmezliği görülme olasılığı artar.
    -Kullanan insanların genel profiline bakıldığında 50 yaşın üstünde yaşayan çok nadir vücut geliştirmeci vardır.
    -Kalp atış ritmini düzensiz hale getirir.
    -Prostat kanserine yol açabilir.
    -Kanser riskini arttırır.
    -Kişide böbrek yetmezliği görülme olasılığı artar.
    -Psikolojik olarak insan kendisini kötü hisseder.
    -Testislerin büyümesine rağmen sperm miktarını azalttığı için kısırlığa neden olur.
    -Vücutta suyu ve tuzu tuttuğu için ödemlerin oluşmasına sebep olur.
    -Deri üzerinde aşırı miktarda sivilce oluşumu gözlenir.
    -Kadınlarda erkeksi,erkeklerde de kadınsı özellikler görülebilir.
    .....
    bir daha da cahilce yorum yapmamaya karar verdim. lütfen benim gibi bir cahilin söylediklerimi takmayın, ve güvenle kullanın.

Son düzenleme: 8 Ocak 2015
  6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @Rivers ve @Yaver27 ;

Konu dışı ve karşılıklı sözlü sataşma içerikli mesaj atmayınız! Son uyarıdır!

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

https://www.bodyforumtr.com/forums/anabolic-steroidler.17/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş