Spora verilen kısa aralar malum tatil geldi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Youngfit9 tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    • Malum yaz ayı geldi çattı çogu kişi 1 yada 2 haftalıgına bir yere tatile gidiyor eminim calısma programı ile ilgili bir planı vardır benim sag elim kesildi agırlık kaldıramıyorum bu yüzden 1 bucuk hafta ara vermek zorunda kalıcam mesela bu yüzden spora verilen böyle kısa aralar zararlı olurmu sanırım 3 4 aydir hic ara vermemistim ve istikrarı bozmadan haftada en az 4 gün idman yapıyordum eminim tatile giden sizlerde bu soruyu düşünmüşsünüzdür çünkü insana sanki ölçü kaybı yaşıyormuş gibi hissettiriyor ama bazı yerlerde okudugum bilgilere göre böyle kısa aralar belli uzun bi idman süresi sonrasında sporcuya daha yararlı olup daha ivmeli şekilde patlamasınada yardımcı oluyormus ölçü kazanmada sanırım 1 yıl ara veren bodybuilder yarismacılar bile varmis sizin düşünceleriniz neler ?

2. erçin elvan

erçin elvan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Söylediklerin biraz abartı olsada doğruya yakın. 1 buçuk hafta sana iyi gelir. Vücudun dinlesin bir güzel. Dönüşünü de sağlam yaparsan süper olur senin için. Beslenmene dikkat et, spor yapmıyorken daha dikkatli olmak gerekir.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş