spora gitme disiplinimi kaybettim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mahiröztürk tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mahiröztürk

mahiröztürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam arkadaşlar ağustos ayında spora başladım ve yaklaşık 3 ay boyunca düzenli olarak hafta içi her akşam spor salonuna gittim. 45 dakika kardio yapıp ağırlık çalıştım. daha sonra işim dolayısyıla 1 ay ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar spor salonuna kayıt oldum ama artık o heyecanlı spora gitme disiplinimi kaybettim. haftada 2 kez falan gidebiliyorum oda zorlana zorlana. aslında ağırlık çalışmak hoşuma gidiyor ama kardio gerçekten canımı sıkan bir şey. bir aletin üzerinde kan ter içinde kalana kadar 30-40 dakika koşmak canımı çok sıkıyor.

ne yapmam gerekiyor.

2. a7fox

a7fox Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Bence kardiyoyu azaltabilorsiniz. Tabi spor yapma amaciniz nedir tam olarak onuda bilmiyorum. Yerinizde olsam duzenli olarak salona giderim ama o gun icinizden nasil geliyorsa oyle calisin. Zaten zamanla tekrar eski halini alır. Sizi salonda mutlu edecek seyler bulun. Belki biriyle yapacaginiz sohbet belki ordaki müzik daha keyifli hissettorecektir kendinizi. ;)

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Can Emre Arslan

Can Emre Arslan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Salonda seni mutsuz eden ne varsa bi kenara bırak , ağırlık seviyorum diyosun o zaman ağırlıklara devam ama sakın bırakma

Sayfayı Paylaş