Spor Salonunun Bayram Nedeniyle Ara Vermesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oguz_fba tarafından 28 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oguz_fba

oguz_fba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi forumlar arkadaşlar, 20 Haziran 2016 tarihinde 184-57 kilo olarak spora başladım. Bir haftada dört kilo aldım fakat önümüzdeki hafta 5-6-7 Temmuz tarihlerinde bayram nedeniyle gym kapalı olacak. Haftada 4 gün çalışıyorum, dolayısıyla bir hafta dört, öbür hafta üç gün şeklinde. Sorum şu şekilde olacak 4 Temmuz'da zaten antrenman yapmış olacağım, 5 Temmuz off gün, 6 Temmuz antrenman(tatil dolayısıyla çalışamayacağım), 7 Temmuz off gün, 8 Temmuz'da da zaten açık. Bu üç gün arayı, tek çalışacağım günü nasıl değerlendirmeliyim, kas kaybına, kilo kaybına uğrar mıyım?

Bir kez daha başlık açıp flood yapmamak için bir sorum daha olacak onu da buraya yazıyorum. Yazımın başında dört kilo aldığımı söylemiştim. Kollarda ve göğüste iki haftada ne kadar kalınlaşırsa o kadar kalınlık oldu ama bu dört kiloyu neredeyse tamamen göbeğimden aldım. Kollarım hala ince ve göbeğim çıktı, spor salonundaki hoca merak etme normal dedi. Sizce nedeni nedir? Beslenme programımı da aşağı yazıyorum. Önerilerinize açığım. Saygılarımla.

Sabah
    -Bir bardak süt
    -2 tam yumurta
    -50 gram peynir
    -Biber
    -1 muz
    NOT: Antrenmandan önce ve sonra birer bardak muzlu süt içiyorum tam bu arada.(sabah-öğlen arası.)
    Öğlen
    -3 parça kızarmış tavuk eti
    -3 haşlanmış patates
    -1 kase yoğurt
    -1 bardak elma suyu (elma suyunu 3 gündür bıraktım, su içiyorum.)

Ara Öğün
    -Muz ya da badem ya da bir kase yulaf ezmesi, sütle birlikte.

Akşam
    -3 parça kızarmış tavuk göğsü
    -1-1.5 tabak makarna
    -1 kase yoğurt
    -1 bardak su
    -1 muz

Yatmadan evvel
    -1 kase yulaf ezmesi,sütle birlikte.

2. PrensDK

PrensDK Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tıp Öğrencisi
    Yer:
    Antalya
    3 günde süzülür erirsin aman diyeyim. Arkadaş bu kadar takilmayin ya. Bu yaşına kadar yattin eridi mi tüm kasların? Sakin ol. Sınav çek mekik çek çok canın isterse de. Ayrıca sadece göbeğe aldiysan kiloyu var bi sıkıntı. Beslenmen iyi ama anlamadım..

3. oguz_fba

oguz_fba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah, ektomorf vücut tipli olduğumu düşündüğüm için endişeliyim bu kısa süre zarfı da olsa.

4. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    vücut tiplerine çok takılma , ayrıca o spora gidememe olayı hepimizde oluyor. öyle iki üç gün gidemeyince sıkıntı olmaz. boş gününde kardiyo yap hocam sende. şöyle uzun ve güzel bir yürüyüş yap mesela.

Sayfayı Paylaş