spor salonuna gitmekten korkuyorum ve çekiniyorum :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proteinkafa tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    19 yaşındayım boyum 180 ama zayıfım ekmorf vücut tipine sahibim fakat hep istemişimdir spor salonuna yazılmayı kaldıgım yerde yoktu küçük kasabada yaşıyordum ve şehire taşındık 2.ögretim üniversite okuyorum bende sabahları spora gideyim diyorum ama ben de çekingenlik var yani hiç arkadaşım olmadı saf birşeyim açıkcası spor salonuna gidince sanki herkes bana bakacakmış ezeceklermiş gibi geliyor kalabalık ortamda hiç duramıyorum zaten ben çekiniyorum felan. spor salonunda birde aletlerin nasıl kullanacagını bilmiyorum ayrıca hocalara veya başka birilerine felan birşeyde soramıyorum çekiniyorum spor salonunda aletlerle çalışınca gelip birisi kaldıracakmış gibi hissediyorum mesela spor aletinde ben çalışırken başka birisi gelip kaldıracak diye çekiniyorum ne yapmam lazım spor salonunda nasıl davranılır arkadaşlar ezerlermi ? öz güven desen zaten 0 .

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kimse kimseyle ilgilenmez orada herkes kendi bireysel çalışmasını yapar , herhangi bir muhabbet kurmak zorunda değilsin. antrenörlere de soru sormana gerek yok araştırabileceğin bir sürü kaynak var. kullandığın aletleri de başkasının kullanması gerekiyorsa sana set set yapalım mı diyecektir bu sayede karşılıklı olarak kullanırsın kimse kalk ben kullanacağım demez.

proteinkafa ve Alfonso_ bunu beğendi.
  3. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Sosyal fobi olabilir mi? Bu durumu aşmak için, bir kez cesaret etmelisin, o salona gitmeden önce psikologtan yardım isteyebilirsin.

Tanrı Türk'ü korusun.

proteinkafa bunu beğendi.
  4. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar bence hiçte öyle şeyler düşünme.rahat ol .evde nasıl rahat davranıyorsun spor salonunda o rahatlıkla sporuna yap.yok birisi beni kaldircak yok beni ezerler hiç öyle şeyler düşünme.kim kimi spor yaprken yerinden kaldırmış şu ana kadar.sen orda hiç kimseye bakmicaksin ve işine odaklanacaksin.ve etrafındakilere bana bakıyorlar mi diye hiç ama hiç onlara bakma onlarda senin gibi spor yapmaya gelmiş olan insanlar.hic utanmanada gerek yok.çunku sen utanılacak bir iş yapmicaksinki.sen oraya spor icin gidiceksin.ve ben cesaretliyim diceksin ve sporunu yapcaksin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Çok teşekkür ederim hepinize moral oldu bu yarından itibaren spor salonu bulacam kendime ve arkadaşlar hic bilmiyorum nasıl gidecem neler görecem felan ne götürmem lazım

6. gokhanyaman30

gokhanyaman30 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Normal dışarı kıyafetini giy. Çanta yada bir torbaya ; Temiz ayakkabı,Tişört, EşofmanAltı veya Şort, Havlu koyup gidiceksin. ( Maddi durum kötüyse evden suda koyabilirsin )

Sayfayı Paylaş