Spor Salonu Seçimi Yardım !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve beko431 tarafından 3 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bulunduğum mevkide fazla spor salonu yok en yakınını buldum ve gittim daha yeni açılmış aletler vs yeni ancak öle büyük biryer değil biraz sıkıcı bi görüntüsü var salonda 1 hoca var oda oranın sahibi hocanın 11 yıllık deneyimi varmış ve benimle sürekli ilgileneceğini söyledi. fiyat olarak aylık 70 3 aylık 160 tl diyor zaten bende amacım için 3 aylık abone olucam

2. seçeneyim ise daha lüks biryer oldukça büyük orasının sahibi bi müşterimiz onunla konuşup 3 aylık için 170 tl civarı bir fiyat çıkar ama bu salonun hocalarıyla ilgili bi fikrim yok benimde aklımı karıştıran konu o acaba hocalar benimle ilgilenmesse yada düzgün bir şekilde ağırlık ve beslenme programı çıkarmassa veya hani orası daha lüks olduğu için olaya fitness gözüyle bakıp öle fazla yüklenmezlerse vs vs. aklımda çelişkiler var.

Görüşlerini bekliyorum bu arada yaşım 14 boy 1.73 kilo 54

1. salona yürüyerek 5-10 dk da gidebiliyorum 2. salonada bisikletle 10 dk sürmez

Admin1 bunu beğendi.
  2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Hoca bakımından büyük yerler biraz daha iyi oluyor.Ama bu değişebiliyor mesela 1. bahsettgn salondaki hoca kendi salonu ise surekli salonda olucaktır ve sana her konuda yardm edebilir.Buyuk salonda aynı sekilde fazla sayıda hocası olabilir.sen 1er gun 2sinede git brz gözlemle hangisinde ilgi coksa ona gidersn :)

Admin1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş