Spor istasyonu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zekaiyuce tarafından 29 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar Benim adım Zekai. Aranıza yeni katıldım sayılır.Tasarımcıyım.Tanışma bölümünü bulamadım umarım yanlış ere konu açmamışımdır.Açmışsam adminlerimden rica ediyorum doğru olan yere taşınmasını konunun.
    Arkadaşlar forumu google da power rack aratırken buldum ve buraya üye oldum.Gördüğüm kadarıyla sizler vücut geliştirmeye gönül vermiş insanlarsınız.Bu çok iyi.Yurt dışında gerçekten güzel ürünler satıldığını ve bunları sizin almak istediğinizi okudum fakat yurtdışındaki istasyon tarzı makinaların Türkiye de bir üreticisi yok.Satanda yok.
    Ben bunun için buradayım.Powertec ve Pasifiğin sitesinde görülen ürünleri çok daha ucuza ve en az onlarnki kadar sağlam imal edebilirim arkadaşlar.Bilgisayar ortamında kendi ihtiyaçlarıma göre çok fonksiyonlu bir istasyon çizdim ( power rac tarzı ) ve bunun imalatını yaptım.Elimde imalatı yapabilmek için gerekn makina techizat mevcuttur.İsteğe özel tasarım yapıp isteğe özel makinalar üretebilirim.Yaptığım makinanın ( boya ve testi kaldı sadece ) ve bundan sonra imalatını yapmayı düşündüğüm powertec (Workbench multi system ( WB-MS ) makinanın dayanıklılık ve kalite yönünden arkasındayım ve bu makinayı powertec sitesinde 1849 dolar demiş.( yaklaşık 5500 TL ) ben daha ucuza yapacağımdan eminim.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Ekli Dosyalar:

• 2jg630.jpg
      2jg630.jpg
      Dosya Boyutu:
      106,3 KB
      Görüntüleme:
      369
    • E3Ymd9.jpg
      E3Ymd9.jpg
      Dosya Boyutu:
      187,6 KB
      Görüntüleme:
      341
    • jB5gOG.jpg
      jB5gOG.jpg
      Dosya Boyutu:
      103 KB
      Görüntüleme:
      393
    • mEPMyy.jpg
      mEPMyy.jpg
      Dosya Boyutu:
      97,7 KB
      Görüntüleme:
      396
  2. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Benim bildiğim ticaret ve reklam yasak, forum kurallarını bir bakmanızı tavsıye edıyorum iyi forumlar

3. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Sayın Ahmet0141 Anlıyorum sizi fakat bu forumda alış satış adında bir alan var milletin ürün aradığı , Sağdan soldan ürün linkleri bıraktığı elindeki ürünleri sattığı.O zaman bunlarda olmasın....Millet sehpa , dambıl , vitamin , protein vb satıyor....Sanırım forumda hiç dikkat etmediniz...Onlar ticaret değil mi acaba...??? Hibe mi.?

4. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    haklısınız fakat ben forumda didik didik insanlar ne satıyor dıye aramıyorum maalesef.. ben sadece gördüm ve söledim kişisel algılamayın sadece ben yasak biliyorum tabi satmakta özgürsünüz hayırlı satışlar

Sayfayı Paylaş