Spor hayatım boyunca ilk supplument kombinasyonum !! Kullanım ile ilgili bilgileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sinful tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Yaklaşık 2.5 senedir. VG ile uğraşıyorum. Bu süre zarfında protein tozu glutamin bcaa gibi sporcu besinlerini ara ara kullandım. 2 aydır definasyon dönemindeydim.Şimdi çok aşırı bulk olmadan, devam etmek istiyorum. Dün yeni bir supplument kürüne başlamaya karar verdim ve aşağıdaki supplumentleri aldım. Bu supplumentlerle ilgili sizden; kaç adet almam gerektiği ve hangi zaman dilimlerinde almam gerektiği ile ilgili bilgilerinizi rica ediyorum. Ayrıca amino'yu ara öğün olarak ta almayı düşünüyorum. Bunun için de bilgi paylaşımında bulunabilirseniz sevinirim. Elimdeki supplumentler

Multipower Whey Protein
    MVP Mega Amino 2300
    Olimp Glutamine Xplode
    Olimp Bcaa Xplode
    Universal Nutrition GH-Max,
    Twinlab Cla Fuel 770 mg
    Olimp L-Carnitine 3000 mg Extreme Shot
    Ultimate Nutrition Glucosamine & Chondroitin & Msm

Sizden bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum .

Saygılarımla ....

2. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    ürünlerin kullanımı forumda zaten mevcut tek tek bakarsan urunlerı gereklı bılgılere ulaşırsın.

3. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Forumda bilgiler mevcut araştırmasını yaptım fakat bu kadar çok ürün kullanılmaya başlandığı zaman en doğru zaman ve kullanım için , daha önce supplement kürü yapmış olan, tecrübeli olan insanlardan bilgi almak istedim.

Teşekkürler

4. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım bilgili abiler yardımcı olsun benım kür yapmak için daha 3 senem var :D

5. nasip

nasip Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    boyunu kaç kilo oldugunu belirtseydin keşke :) bence saglam beslen ama karbonhidrat olarak yulaf bulgur esmer makarna tahilli ekmek günde 600 700 gram tavuk yersen hem hacim olarak artiş yaşarsin hemde fazla yaglanmazsin bide antremanlarindan sonra 15 dk interval yapabilirsin

6. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgi için teşekkür ederim. Boyum 1,70 , kilom 74, yaşım 24 , interval yapmaya başlayacağım belirttiğiniz gibi

Sayfayı Paylaş