Sol omuzum sağdan 2 cm geniş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sentimental tarafından 14 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Sentimental

Sentimental Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Altı aydır vucut çalışıyorum 113 kilo ile başladım şuan 92 kiloyum. Hedefim 85 kilo civarında sabitlemek kilomu. ( boyum 1.81 cm ) Asıl size sormak istediğim benim sol omuzum sağa göre 2 cm geniş. Yaptığım nerdeyse her harekete yansıyor bu. İşin daha kötü bir tarafıda sağlak olmama ragmen sol kolumun güçsüz olması. Hatta bicepslerde bile sol sağdan büyük ama bu eşitlenir diye üstelemiyorum. Ne dersiniz doktoramı gideyim, yoksa iki omuz arasındaki bu eşitsizliği giderebileciğim hareketler varmı. Tavsiyelerinizi bekliyorum, hoşçakalın.

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    iki tarafıda eşit tekrar eşit set eşit ağırlıkla çalıştırmalısın, her hareket için gerekli bu, mutlaka eşitlenecektir

Sentimental bunu beğendi.
  3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    asımetrı olması oldukca dogal zmanla esıtlencektır dert edılcek bır durum degıl

4. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    o herkeste olan birşey. benimde sağ pazu soldan 1 cm büyük mesela. ama benim görüşüm, eğer iki tarafıda eşit çalıştırırsan iki tarafta eşit gelişir yani zayıf olan taraf yine zayıf kalır. şunu demek istiyorum; sağ ve solun 2 şer cm aldığında aradaki fark yine 2 cm olur. eksik olan kısma daha fazla yüklenmek benim düşüncemdir.

5. Sentimental

Sentimental Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Söylediklerinize uyup tek tarafa yüklenmeyip, eşit çalışacagım ve zamanla düzelir diye psikolojik olarak yıpratmayacagım kendimi. hoşçakalın

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sakın bir tarafı büyütmek için tek tarafa yüklenmeyin ikisini eşit çalıştır zamanla zayıf güclüye etişir flexorun bu konu hakkında yazısıdır bu söylediğim dert edilicek bir durum yok

Sayfayı Paylaş