SlipKnoT16 Antrenman Günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve SlipKnoT16 tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Arkadaşlar bu sporu yaklaşık 8 aydır yapıyorum ama bu 8 ayı da aralıklarla yapıtım . Bunun içindir ki tam olarak istediğim gelişmeyi sağladım diyemicem . Siteye fotoğraflarımı yüklemiştim daha önceden buradan bakabilirsiniz : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/slipknot16-8-aylik-gelisim-resimleri-76546.html

Buraya antrenman programımı tekrardan paylaşmak istiyorum artık eskisinden daha düzenli bir şekilde gitmeyi planlıyorum onun için tavsiyeleriniz benim için önemlidir .

Antrenmanım şu şekilde :
    1. Gün
    Triceps
    Lying Triceps Ex. A
    Z bar close grip bench press B
    Push Down - Drop set
    Cable Kick back

Görügünüz gibi ilk 2 hareket süpersetli . Bütün hareketleri 3 set şeklinde uyguluyorum ve push down da drop set uyguluyorum .

Biceps
    Cable Preacher Curl 3 set
    Hummer Curl
    Barbell Curl
    Inline Dumbell Curl

Cable preacher curl çok hoşuma gitti çok iyi vuruyor kollarıma hepsini 3 er setten uyguluyorum yine . İncline Dumbell curl de hakeza öyle çok hoşuma gitti . Sürekli aynı programı uygulamaktan sıkılmıştım degiştirmek gerçekten yarar sagladı bana :)

Aslında bu kol programı okuyanlar bilir Men's Health den alınma gerçekten iyi tasarlanmış ant. sonrası kollarımı hiç bu kadar şişkin görmemiştim :)

2. Gün
    Omuz
    Lateral
    Military press
    Çeneye Çekiş ( adını unuttum kusuruma bakmayın :) Geniş tutuş ile yapıyorum bunun için lat barı kullanıyorum omuzlara daha iyi vuruyor . Ön omuz ve orta omzu alıyor )
    Bent over lateral

Omuz programım da 3'er set olarak ilerliyor Lateral hariç onu 4 set yapıyorum .

Bacak
    Squat
    Leg press
    Leg curl

Bacak ant. ise zaten kalın oldugu için agırlıgı artırmak yerine hareket sayısını fazlalaştırdım gerçekten çok kalınlar onun için hareket sayısını 15 den aşagıya indirmiyorum .

3. Gün
    Göğüs
    Inclıne Bench Press
    Dumbell Fly
    Flat Bench Press
    Decline Bench Press
    Cable Crossover

1 üst gögüs 2 alt gögüs hareketim var . Göğüsümün dolgunlugu gerçekten iyi bu yüzden alt ve üst göğüse yogunluk sağlamak istiyorum o nedenle 2 alt gögüs hareketi koydum . Şu ana kadar hiç alt gögüs çalışmamıştım. Ve üst göğüsüde çalışmaya yeni başladım sayılır . Göğüs programımda 3'er set şeklinde ..

4. Gün
    Sırt
    Bent over barbell rowing
    One arm D. Rowing
    Lat pull down ( geniş )
    Lat pull down ( alttan )
    Straight arm pull down

Sırt programımdan da memnunum gerçekten hissitiriyor o bölgeyi çalıştırdıgını.
    lat pul down alttan tutuşu ilk defa ekliyorum ve gerçekten yaparken sırtımın çalıştıgını hissettim hoşuma gitti bu hareket . Ben kanattan muzdaribim kanat bende yok denecek kadar az . Bu programın yardımcı olacagını düşünüyorum inş güzel bir ilerleme kaydederim . :)

Antrenmanım bu şekilde arkadaşlar , haftada 5 gün yapmaya özen gösteriyorum sadece cumartesi günleri dinlenmeyi planlıyorum gittigim salon pazar günü de açık oldugundan rahatım bu konuda :)

ve her ant. sonunda 10-15 dk bisiklet sürmeyi planlıyorum ve uyguladım da 1 hafta hoşuma gitti yararı olacak gibi görünüyor bu planımı da devam ettirmek istiyorum :)

Amacım bu kış iyice büyümek ve yaza 1 2 ay kala definasyona girip gerçekten istedigim vücudu ortaya çıkartmak istiyorum .
    Supplement olarak Protein tozu glutamin amino ve creatin almayı planlıyorum önümüzdeki 3 haftadan yani vizelerden sonra :D
    Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum , Teşekkürler :)

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Bugün Kol antremanı yaptım gerçekten çok verimli geçtigini hissediyorum bu programım işe yarayacak gibi :)

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Yazmayı unuttum bazı nedenlerden dolayı :) bu gün göğüs antrenmanım var çok iyi geçeceğe benziyor sabırsızlıkla vaktin gelmesini bekliyorum :)

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Evet Arkadaşlar , Bugün göğüs günüydü ve çalıştım geldim . Çok verim aldım yine inş bundan sonra da bu şekilde devam eder :)

5. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Evet Arkadaşlar sırt günüm , Geniş lat yapmak biraz sıksa da yapıcaz artık :) İyi birşeyler bekliyorum bu antrenmandan :)

Sayfayı Paylaş