Skinny Fat Ne Yapmalı ? ( yağlı ektomorf )

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve drkfear tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Çağdaş kızılhan

Çağdaş kızılhan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli / izmit
    Sevgili pcked yorumun kadar insanları yanlış yönlendiren ahmak bir yorum görmedim , skiny fat olduğunu düşüney arkadaşlar mesaj atabilir konuyu açan arkadaşım senin de iyi bi beslenme dönemi ile bulka ihtiyacın var , ya böyle bi salaklık var mı siz spor yapmayın sizin yağlarınız yanmayacak sen git biraz anatomi oku, arkadaşlar kaslarınız geliştikçe vücudunuzu tanıdıkça yağlarınızı yakacaksınız sarkan göğüsler için göğüs antrenmanı ve hafif kardiyo ve diyet bu kadar basit böyle adamları kale almayın . Gerçekten çok sinirlendiö böyle salakça bi yorum olamaz ya, hayır belden göbekten göğüsten yağlanmayan insan mı varmış diğerleri kafadan koldan mı yağlanıyo salak salak yorumlar

Ftr_ve_fitness, Bozo-Baku ve PointQuard bunu beğendi.
  2. Ayd N Kiraz

Ayd N Kiraz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    pcked naptin be kardesim toplumun yuzde 80 i skinny fat zaten.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

3. Tsisgili

Tsisgili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeş benimde skiy fat problemim var 2 2.5 aydır her gün koşu yaptım ağırlık çalışmadım şimdi 1 aydır fitnesa başladım o sarkan leş yapların gitmesi için yarım saat koşu ve 1 saat ağırlık çalışması yapıyorum sarkan yağlar gidermi lütfen yardım etsin biri

Sayfayı Paylaş