Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cannabıs tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cannabıs

Cannabıs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,foruma yeni oldum ve foruma henüz alışamadım o nedenle bu açtığım konuyu yanlış bölüme açmış isem affola... Bana bu konuda yardımcı olucağınıza inanarak soruma geçiyorum.

Arkadaşlar ben spor türü olarak Basketbol oynuyorum ve bu konu üzerinden kafama takılan bazı şeyler var ; 15 yaşındayım,1.80 boy ve 65 kilograma sahibim. Anlıyıcağınız gelişim çağındayım. Boyumu kısaltıcak şeyler yapmamaya çalışıyorum. Sizce boyuma etki etmiyicek şekilde ne tür bir program izlemeliyim ? amacım kas yığını olmak değil. Gelişim çağında bir basketbolcu için ne tür bir program önerirsiniz ? hiçbir bilgimin olmamasıyla beraber bu body olayına hiç mi girmemeliyim yada 1-2 yıl daha bekleyip kemiklerin tam oturmasıyla yapmam daha mı sağlıklı olur ?

Vicudumda göğüs kaslarımın çok daha belirgin,baklavalar daha sağlam ve kollarımında şekillenmesini istiyorum. Bunuda göz önünde bulundurursak neler söylersiniz ? lütfen değerli bilgilerinizi benimle paylaşınız.

Sayfayı Paylaş