Sizce hangi salon?_?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve darkhacker tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    SELAM ARKDAŞLAR BEN NASİPSE 2-3 GÜNE SALONA YAZILCAM VE BAŞLIYACAM FAKAT BUGÜN 2 TANE SALONA GİTTİM VE SİZDEN YARDIM İSTİYORUM 2 Sİ ARASINDA KALDIM ..

1. salon GOLT :
    içeri girdim sordum ne kdr haftada 4 gün 40 tl dedi içerde çalan müzik türü ilahi gibi hızlı idi adam biraz alaycı yapılı başka birilçedede antrenörlük yapıyormuş ayrıca içersini gezebilir miyim dedim tabi gez felan dedi gezdim inceledim felan pek ilgi yoktu ama adamda bir alete oturdum 1 kez yapabilir miyim diye kalk ondan ardakşım yapcak dedi bırak baksın çocuk dedi oda baktım işte gezdinmi beğendin mi felan dedi sabah 3 yumurta yicen dedi amacın kilo almak olcak dedi 4 gün gelcen dedi böle işte...alt kat dar yer ayak için alteler üst kat ağırlıklar halterler vs...içerde 6-7 kişi vardı...

2.salon JOY:
    İçeri girdim adam 22 yaşında 5 yaş aramız var yanında kız vardı felan hoşgeldin gel kardşeim gel dedi buyur dedi dedim fiyat öğrenebilir miyim tabi dedi 50 tl dedi haftada 6 gün dedim 6 günde tahribat olmazmı kaslarda yok dedi ilk ay 6 gün gelirsin sonra 2 günde bir gelirsin dedi hımm dedim hoca sen misin dedi benim felan yaptı benden çok bilen yok burda dedi ben de dedim sen değilsin hoca kalıp bilem yok ben gibi:))burda serkan abi varmış dedi evet abim dedi galiba sahibi o:):)neyse dedi 6 gün gel en seni zaten burda yeterince yorarım dedi dedim maddi durumum yok tmm dedi sen yumurta pilav makarna ye 1.5 ayda kilo alırısn dedi (ben ektomorf um zor kilo alan biraz zor bence)dedim nasıl olcak o sabahları 2 yumurta yerim ben dedim hayır dedi günde 10 haşlanmış yumurta yicen dedi hımm felan dedim gezebilir miyim dedim boşver nabıcan gezipte dedi gel sen zaten yaparken görürsün felan dedi hadi görüşürüz felan gibisine böle işte tek kat geniş yer 2 bölmelibir taraf ta ağırlıklar vardı diğer er makinalar içerde 1-2 kişi vardı..
    SİZCE HANGİSİ?
    .

UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR HERŞEYİMİ BU FORUMA YAZAR OLDUM SAYGILAR...

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    2. Salon coşmuş sana günde 10 yumurta çok

darkhacker ve wolf13 bunu beğendi.
  3. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    sakaryadasın demek.uygun bi yer bulursan beni de haber et.ama ilk gelen adama günde 10 yumurta yiceksin diyen yerden bi hayır gelmez bence:)onun dışında bence iyice araştır bende şu an için salon arıyorum ama gerçekten sakaryada bu işi yapan düzgün bi yer bulmak zor.

darkhacker bunu beğendi.
  4. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bu spora gönülm veren arkdaşlarim sizler hangisi dersiniz?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:18 ----------

Sizce burda ilk başlangiçta 6 gün gelmekmi mantikli yoksa 4 mü?
    Günde 2-3 yumurta yemekmi yoksa 10 mu? 1.70 boy 54 kg ince kemik yapsina sahibim...yaş 17..

Bu şekilde karşilaştirirsak ne çikar acaba arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş