Sizce doğru yoldamıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EFE_57 tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar bu spora başlayalı 2 ay oldu. 2. Ayımda hardline progainer aldım. Spor gunleri sabah kahvaltıdan sonra 1 servis aksam antremandan sonra 1 servis olarak, off günlerde ise sabah kahvaltıdan sonra 1 servis akaam yatmadan 1 servis olarak alıyorum. Beslenme olarak,
    Sabah 7 gibi kalkarım 3 haşlanmış yumurta, ekmek arası peynir domates vs, öğlen iş yerinde makarna pilav artık ne varsa ondan yiyorum akşamda aynı şekil evde olanlarda genelde ev yemeği pilav sulu yemekler vs. Sonra spora gidiyorum spordan geldiğimde 2 haşlanmış yumurta daha yiyorum sonra yatış.

Boy: 1.80
    Kilo: 60 olarak başladım şuan 65 kiloyum. 2 ay kadar surede 5 kilo aldim. Çalışmalara nasıl devam etmeliyim ? Önerebileceğiniz ekstra supplement yada bir öğün varmı ?

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Biraz daha protein alabilirsiniz, mesela günlük beslenmenize 1 ara öğün ekleyip spordan 2 saat kadar önce tavuk - pilav gibi protein + karbonhidrat tuketebilirsiniz. Veya spor öncesi musli / yulaf ezmesi vs, tuketip, ilk ogunlerinize ton balığı ilave edebilirsiniz.

3. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ton baligini kokusundan dolayi tuketemiyorum ama musli yulaf olabilir spordan once alabilirim.

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    taze balığı ya da tavuğu akşamdan pişirip ekmek arasına koy işe götür. folyo ile sardın mı koku da çıkmaz. balık da ucuzladı zaten...

5. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    KÖTÜ YOLLA DÜŞMÜSSÜN ALLAH KURTARSIN

Sayfayı Paylaş