Sizce bu vucut zorlarmı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    5 aydır karın kası çalışıyorum son 1 aydır tüm vucudu geçmişte basket ve evde spor geçmişim oldu alt yapım var gögüs ve karın kaslarımın geliştgine inanıyorum gögüs öncedende vardı her neyse boyum 180 kg 82 istedigim vucut bu zaman dilimi söylemiyorum yada ne kadar zamanda yaparım diye sormuyorum büyük hedef seçip hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum hedefim tam olarak bu sizce bunu yapmak zorlarmı karın kasını kilo verince çıkarırım 2 ayda veririm tahminen genelde kilo vermek sorun olmuyor benim için tek sorunum gögüs alt yapım var ama bu kadar degil

Hedefim bu sorumda zor olurmu

http://gq.com.tr/Assets/Imgs/Content/2013/5/af-hamburg_0_1_Size470X670.jpg

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    bende başka bir vücuda ulaşmaya çalışmamalısın. çok klasik olucak ama bunun için genetik , çevresel faktörler , imkanlar gibi birçok şey var.

en iyisi zamana bırakmak zaten azimle devam edersen sonunda ne olucağını görürsün , başarılar :)

Aslann bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kendine ulaşılabilir hedef koyman güzel iyi antreman yaparsan iyi beslenir iyi uyursan zamanla fit bir vücudun olur tabi şu fotoğraftaki arkadaşın vücudu ile birebir olmaz herkesin genetiği farklı sonuçta kısacası artık bu tür sorular sorulmamalı vücudun durumu her ne olursa olsun düzenli hareket ettikçe sabırlı oldukça kaslı bir yapıya dönüşür

Aslann bunu beğendi.
  4. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sagol dostum bilmiyorum güç olarak kalıba göre güçlüyüm bugun bilek güreşi yaptım 4. gelen bana göre kollar kalındı yagsız 44 saniye gibi bi zamanda yendim adam titremeye başladı ama haklısın vucuda etki eden faktörler çok teşşekür ederim mesomorph vucut tipine sahibim 3 tane test yaptım sonuç aynı çıktı bide resimlerle karşılaştırma yaptım ondada sadece o tipi tuttuyordu :D

5. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    bence ulaşırsın gayette fit olursun.hedefin iyi... kolay gelsin...

Aslann bunu beğendi.
  6. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşşekür ederim dostum gidebildigim yere kadar gidicem

7. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Kendine bi hedef bellirlemeden olmaz ki bu iş

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    bu vücut iyi bir karar mesela ama mesela bazıları ZYZZ gibi olabilirmiyim diyor. ZYZZ nin birçok avantajı vardı bu spor için geniş omuzları , ince beli , uzun boyu ve ektomorfluğu fit bir vücut için avantajdı.

9. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    ZYZZ hayal olabilir gerçi hayal demiyelim zor ama bu resimdeki vucut öyle ZYZZ ile kıyaslancak kadar değil hedef bellirlemek için ideal bi vucut ki bence insan kafasında bi vucut modeli olusturmadan baslamamali

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru artık zyzz ve jeff seid gibi isimler gibi olmayı hedefliyor gençler ama hem genetik olarak avantajlılar hemde imkanları fazlaydı düşünsene okula zaman ayıracaksın ailen zengin olacak motivasyonun iyi olacak etraf bilgili sporcularla dolu olacak hatta adamların bolca güzel kız arkadaşları bile vardı [​IMG] çoğu insan için onlar gibi olmak hayal

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    evet bu örnek normal gibi dedim zaten ama ZYZZ , Lazar angelov , jeff seid gibi vücutları örnek alıp 1-2 ay sonra hayal kırıklığına uğrayanlar oluyor , bu adamlar sıradan %10 civarındaki yağ oranındaki insanlar gibi değil..

yanlış anlaşılmasın bu adamlarda çok iyi vücuda sahip değiller ama estetikler ve göze hoş geldikleri için ulaşılmak isteniyorlar..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:47 ----------

evet birde vin diesel ve fight club ı örnek alıp 1-2 ay sonra pes eden çok insan var. o yüzden bende ZYZZ gibi olmak isterdim ama çok zor kaderde bulk olmak varmış :D

Son düzenleme: 27 Eylül 2013
  12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsa insan hiçbir vücut modelini kafasında oluşturmamalı çünkü evdeki hesap çarşıya uymaz iyi beslenip iyi antreman yapmalı imkanları ölçüsünde ve ortaya çıkan görüntüyüde kabul etmeli

13. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Adam zaaten bu spora başlarken bilinçli başliyo kendine biliyor ZYZZ olamicağini 1-2 ay geçtiğinde zyzz in gogusu gibi olmamiş demicek sonuçta, vucut modelinden kastim insan değil örneğin rocky nin vucudu gibi olsun değil mesela benimki ince bel geniş omuz şişmeden fit plaj vucudu bunu kastettim model olarak yani bi hedef bellirlemeli insan öncelik bu takma model dediğimeweightlifter

Aslann bunu beğendi.
  14. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşşekür ederim dostum bu foruma üye olma amacım body başlamadan önce iyi bir bilgi birikimi en çokta beslenme konusunda faydası dokundu desem yeridir sabah öglen akşam nasıl beslenmem gerekttigini bu forumdan ögrenmiş oldum evet o vucudu hedef seçmemin amacıda tam olarak dedigin gibi hayal kırıklıgına ugramamak 3 4 ay sonra istedigim gelişme olmuyor deyip bırakmacam küçük hedeflerle başlayıp yükselticem bu iş için çok istekliyim sonuç ne olursa olsun devam edicem ilk hedefimde bu alt yapıma güvenerek olacagına inanıyorum

Sayfayı Paylaş