six'den eight'e

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve krşt tarafından 25 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. krşt

krşt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    six pack den eight pack e geçmek için yapabileceğimiz özel hareketler var mıdır?six packim var bunu nasıl eight yapabilirim???

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bunun ozel bır egzersızı yoktur 6 parcalı karın kasından 8e gecmek cok cok cok zordur

yag oranının oldukca asagıya cekılmesı gerekır kı bunun da normal yollardan yapmak ımkansızıdr steroıdsız olmaz o kadar dusuk yag oranı

bunlardan baska bırde 8 parcalı karın kasına musahıt bır genetık yapınız olmalı

bence 6 da brakılmalı fazla zorlamak yada hayale kapılmak gereksız ıdealı zaten yakalamısınız

3. stricken

stricken Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merhabalar. üye oldum ancak konu açamıyorum. herkese yardımcı oluyorsunuz,ilgileniyorsunuz. Bana da yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

17 yaşındayım. 1,83boy,65 kiloyum. Bu yaşıma kadar 1 şınav dahi çekmemiş birisiyim. Kollarım cılız. Geçen arkadaşımdan 1-2 tavsiye alıp başlayayım dedim. Tabii evde çalışıyorum. Salona gitme gibi bi imkanım yok.Olay şöyleydi ;

Çalışmadan önce bol karbonhidrat(patates,pilav,meyve suyu) vs. bunları yedikten 15dk sonra çalışmaya başla. 3 set 10ar şınav,3 set 15şer mekik.3 set 20şer dambıl... çalışmadan sonra 2 yumurta 1 süt.

Ben bunu ilk gün yaptım. Baya gaza geldim. Kollarım çalıştığını hissettim. Ben düzenli çalışır iyi kötü vucüt yaparım dedim. Ertesi gün oldu. Aynı şey tekrarlerken şınava bi yattım kalkamadım. Kollarım ölmüş. Sanırım ilk günden çok zorlamışım. Aradan 3 gün geçti acılar yeni dindi. Bende şimdi yeni bir program arıyorum. Bana ne önerebilirsiniz. Evde iyi kötü vücut geliştirip pazuları biraz şişirebilir miyim? Ne yapmam lazım. Sizce bu yaşta bu kadar çabuk yorulmam kollarımın ağrıması normal midir?
    Başlangıç için kaç kg luk dambıllar uygun olur? Lütfen yardımcı olun.
    Ayrıca ben çok yemek yiyemeyen yesem bile kilo alamayan birisiydim. Artık zorlada olsa bol bol yemek yiyorum. Cola gibi içecekleri abur cuburları bıraktım. Artık her fırsatta süt içiyorum. Hergün yumurta yemeye gayret gösteriyorum.Birde yumurta beyazı dedikleri olay nedir. Bazı konularda gördüm 15 yumurta beyazı filan yazıyor.

Son düzenleme: 25 Haziran 2011
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

sanırım yenı uyeler konu acmak ıcın bır sure beklemek zorunda ama neyse ben sorun olucagını sanmıyorum cevap vermemın

evde calısmak ıstıyorsan sana tavsıyem bır sepha alman ve ıkı tane ayarlanabılır dambıl

ogrencı oldugunu varsayarak bunları alana kadar kı bunlar 150 tl tutmaz bıle tam fıyat bılmıorum sınav ve mekık calıs tabı hergun degıl haftada 3 gun calısman yeter

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ma-t8567.html?t=8567&highlight=evde+cal%FDsma

flexor hocanın cok guzel bır programı var forumda ona bakmanı tavsıye ederım

stricken bunu beğendi.
  5. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Sehpaya falan para harcamana gerek yok. Evdeki eşyaları kullanarak çalışırsın 1-2 ay sonra forumu okuya okuya bilinçlenirsin zaten. 2 adet dumbellın varsa sitedeki yeni başlayanlar için programlar bölümündeki programı uygulamaya başla. Evde çalışmak için program vardır sanıyorum. Sabah 3-4 yumurta beyazı, 1 dolu kase eti litalif yulaf ezmesi, a.sonra tavuk, ton balığı + yulaf ezmesi akşam mutlaka pilav yada makarna + protein içerikli bir yemek ye tavuk balık et gibi, süt - ayran bunları da tüketibilirsin bol bol. Hareketleri yapamayınca foruma ben programı değiştirmek istiyorum diye mesaj atma azimli ol biraz, hiç spor yapmamış biri için ertesi gün kolunu kaldıramaman normal. Forumda programlar mevcut onları uygula. Kolay gelsin.

stricken bunu beğendi.
  6. stricken

stricken Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim yardımızın için. ayarlı dambıl alıp çalışmaya başlayacağım.

Sizce sadece bu dambıl egzersizleri ve mekik ile 3 ay a belirgin gelişme gözlenir mi? Tabii ki bu işe yıllarını verenler var onlar gibi olmak gibi bir hayalim yok. Sadece farkedilir derecede gelişmesini istiyorum. Sizce olur mu? Şınav olayı beni çok zorluyor. Sizce dambıllarla birlikte şınav yapmalı
    mıyım? Yoksa şınava daha sonra başlamam mı uygun olur?

Son olarak ; bu yumurta beyazı dediğimiz olay nedir? Ben bildiğimiz yumurtayı 15dk filan kaynatıp sarısıyla beyazıyla yiyorum. Bir konuda gördüm adam bir günde 15 yumurta beyazı yiyormuş. Bu bizim bildiğimiz tavuk yumurtasının sarısından ayrılmış hali mi? :S

Son düzenleme: 25 Haziran 2011
  7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

evet o tavuk yumrtasının beyaz kısmı

evde calısırken ole cok fazla proteın almana gerek yok kılonun 1.5 katı yeterlı olur yanı kılon 70se 70*1.5=105gr proteın yapar eger hergun bu kadar porteın alıp calısmalarını ıhmal etmessen gercekten guzel bır gelısme kaydedersın

sınav tabıkıde eklenebılır programına

evde calısmak ıcın gerekn 3 sey vardır

1. duz bar (halter demırı )
    2.2 tane dambıl ayarlı
    3.duz bır sepha

sımdılık sandalye gıbı bır seyde ıdare edersın 2 dambıl al ama ayarlı olsun yanı ıstedıgınde ılerde agırlık arttırabılmeslısın

daha sonrada dıger seylerı al yada en guzelı bır salona kayıt ol

bıde hergun en az 30dk forumu oku gercekten cok sey ogrenecksın

stricken bunu beğendi.
  8. YeniUye

YeniUye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Steroidsiz o kadar yağ oranı olmaz demişsiniz .
    Yakın arkadaşımın eight pack var hepsi dip dipe ve çok sağlam görünüyor
    Hayatında steroid'e elini sürmedi yani olmaz diye birşey yok.

9. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın şanslıymış o halde.

10. YeniUye

YeniUye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu işler şansamı kalır ?

düzenli ve sağlam bir programla olmuyor değil demek ki.

11. krşt

krşt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verenlere teşekkür ederim ama konu nerelere gitmiş yeni üye olmuş arkadaş birkaç gün beklemeliymiş bence ilk girdiğimde ben de konu açamıyordum

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    16 yasında dusuk yag oranları ve aclık kası dıye tabır edılen karın kasları nadıren normal sayılabılır benım burda bahseddıgım konu en azından hafıf bır kutlelı vucut

bıde resım koyda bızde gorelım 8 parcalı karın kasını ole calısmayla cıkseydı emın ol tum musabıklarda olurdu ac bak bakalım kac yarısmacıda var 8 parca var o yuzden atıp tutmanın bılmeden konusmanın anlamı yok olımpıada bıle yarısmacılarda 8 parca yok gunluk 30gr proteın alan senın arkadsların daha mı ıyı karın calısıyor yanı

sanslıymıs derken genetık olarak sanslıymıs demek ıstenmıs

lutfen gercekten calısılmıs kutlelı ve parcalı bır vucutla ole 50-60 kıloluk dusuk yag oranlı vucutları kımse karsılastırmaya kalkmasın

Teddie* bunu beğendi.
  13. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Senin 8packi olan arkadaşın max 65 kilodur, Somali'li mülteciler gibi beslenip kendini karın kasına adarsan belki karın kasın olur ama vücut namına birşeyin olmaz.

Danny Boy ve Teddie* bunu beğendi.
  14. YeniUye

YeniUye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşımın kilosu 78 yanımda tartıldı.

15. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Boyuna göre zayıftır o zaman 190?

16. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasinin madem 8 packi var neden baslik aciyorsun git arkadasin tavsiye versin
    sana yardimci olmaya calisan insanlara yanlis uslupla yaklasiyorsun

17. YeniUye

YeniUye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    178 di sanırım boyuda vücut yapısı gerçekten çok sağlam.

@gurur konuyu açan ben değilim iyi bak konuyu açana sonra yorum yap :).

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Haziran 2011
  18. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bahsedilen mevzuu şu yani vücudunda eight pack olabilir ama vücudun üst tarafında, bacaklarında kas kütlesi az ise burada söylenmesi gereken bir vücut değil.

Kasıt bu

19. krşt

krşt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    konuy ben açtım ama konu çooooook başka yerlere gitmiş...

Sayfayı Paylaş