Sirt antrenmanı sonrası ağrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Türkmen06 tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Türkmen06

Türkmen06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sırt antrenmanımdan sonra eve geldim sahurdan sonra yattım sabah kalkınca sırtımın sağ kısmında ağrı şiddetli sol kısmında bu kadar yok neden olabilir?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    sırt kasları büyük ve güçlüdür zor sakatlanır ama sakatlığıda uzun sürer. şiddetli ağrı rutin hareketleri engelliyor mu. bu önemli. ben sakatlık olmadan antreman geçse şükrediyorum. bazende 3-4 gün süren sancı oluyor ve hareketi yaparken artıyor. bu durumda 1 hafta o hareketi yapmıyorum. kasların kemiğe bağlandığı dokuda zorlanma olmuş olabilir yada kasın kendisinde yıpranma yada enflamasyon gelişmiştir. tavsiyem 1 hafta o bölgeyi dinlendir ve 3-4 gün (apranax yada majezik gibi yada doktor tavsiyesine göre) ağrıkesici+antienflamatuvar özellikli ilaç kullan. geçecektir.

3. Türkmen06

Türkmen06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim kullanacağım inşAllah. Zaten tek bölge çalışıyorum haftaya pazartesiye kadar dinlendirecegim insAllah. Peki bilginiz varsa başka bir kaç soru daha sorabilir miyim ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş