Sevdiğin Kızın Biriyle Çıktığını Sonradan Öğrenmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve boyka06 tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar sizinde başınıza böyle bi olay geçtiyse anlatın dertleşelim
    bu kızla dersanede aynı sınıftaydık bu ilk hafta geldi sonra kavga edip uzaklaştırma almış 4 haftada hiç gelmedi tam son gün geldi kalbimi çaldı gitti sonra sınıflarımız ayrıldı ama ben hala umutluydum her gördüğümde içim kıpır kıpırdı her saniye aklımda o vardı ama sonra biriyle çıkmaya başladığnı öğrendim çok garip bi duygu oluştu içimde şuan o manada sevme duygum yok olmuş gibi

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    daha kötüsünü yaşadım :) ben çıktığım kızın, başkasıyla çıktığını öğrendim düşünsene :)
    bayanı gördüm, çok beğendim. tabi yaş ilerlemiş olduğu için, biraz da kızdan olgun bir davranış geleceğini umduğum için, direkt lafı çevirmeden açıldım. "ben seni gördüm çok beğendim, kimseyle görüşüyor musun?" dedim, "hayır" dedi. hemen de kabul etti . tam 19 gün görüştük. 19 gün sonra ben bunu yolda bir erkekle yürürken gördüm. çocuğu da tanıyorum. samimi değilim ama , çok beyfendi, temiz biri... hatta çocuk kızın yanından ayrıldı, bana selam verip geçti. aradım kızı. kim bu? eveledi geveledi... çocuğu aradım, dedim ki "kardeş benim işyerine gel de bir kahve içelim" konuyu açtım. bu kız kim? dedim
    "abi evleneceğim kız, 1.5 yıldır görüşüyoruz.kısmet olursa yakında düğün yapacaktık ama, bu aralar benden ayrılmak istiyor"
    oğlum dedim, bu kız benimle de görüşüyor...
    başladı ağlamaya... kendimi bıraktım çocuğu teselli ediyorum. kızın yanına gitmek için kalktı, bırakmadım. çünkü biliyorum ki elinden bir kaza çıkacak ve yazık olacak adama...
    tekrar kızı aradım. "sen çapına bakmadan iki kişiyi birden idare edeceğini mi düşündün?" bayan ise, "ya aslında ben ondan ayrılacaktım, senin için ayrılacaktım, çünkü ben seni seviyorum"
    "başlarım ulan senin sevgine" :)
    çocuk gitti, kızı bir güzel dövdü. ben de akşamına evine gittim. "bundan böyle sokakta yolda herhangi bir yerde karşıma çıkarsan, seni sokak ortasında ben de döverim. seni bir daha görmeyeyim" dedim. bir daha görmedim.bir kaç ay sonra da memleketine gitti.

Aksy, F35, example ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  3. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    bana defalarca şu oldu
    ben birinden hoşlanırım onun en yakın arkadaşı benden hoşlanır ve onlar beraber gezer ben ona bakarım yanındaki bana varmı böyle bişey yao_O

HushMoney bunu beğendi.
  4. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Çıktığım kız hem benle çıkıp hem arkadaşıma yazdı ona yazarken başka biriyle daha çıktığını öğrendim ve öğrendiğim kişininde en yakın arkadaşım olduğunu ve benden o benim kardeşim olarak bahsettiğini öğrendim peki bundan kötüsü varmı 1 yıl kendime gelememistim :D

HushMoney bunu beğendi.
  5. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    takmican diyince olmuyo ama harbi takmican bu tarz insanları değer vereceğin insanlar zten böyle yapmaz bnmki çok ufaq bi olay ama bnde 2 ayda kendime zor gldm

6. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Okuyunca bi garip oldum ne kişiler var ya :mad:

7. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Ben bi kizi 4 sene sevdim 4. Sene sonunda siniflarimiz karsi karsiya dustu ve bi sekilde numarasini aldim tanistik derken 11 ay ciktik sonra kuzenleri beni kiskanip kizi memleketinde baskasiyla basgoz etmeye calistilar ve herturlu pisligi bulastirdilar kiz istanbula gelince yine bana geldi cok birbirimize tutkuyla ve askla bagliydik ama kiz ayni kiz degildi 17 gun sonra ayrildik ve 2 ay icinde 5 kisiyle cikti hepsini tek tek indirdim videolarini aglarken yerde yatarlarken ona attim okullar acildiginda benle tekrar barismaya calisti yuzune baktim o okiz degildi 2 tane optum sonrada kovdum daha cok barismaya calisti en son kizida dovup yolladim sonra 4 kuzeni okulda ustume yurudu onlarida indirdim sonra okuldan atildim sonra evden atildim sonra mma macinda ayagim kirildi sonra savciliga vermislerdi onla ugrastim suan o cok mutlu baskasiyla cikiyo ben tekim ailem reddetti suan kimsem yok yaklasik 81 kg den 106 kg ciktim universite senem ama calisamiyorum aklim onda 4 defa intihar ettim ilacla midemi yikadilar spor salonu uyeligim ucu ucuna veriyorum okul falan zaten yalan oldu ismi aklima gelse gozlerim doluyo resmine bakamiyorum bakamadigim gibi silemiyorum hayatimi bok edip gitti sevdigime 1 gram degmiyen biri ama kalp bu iste laf dinlemiyo benden size tavsiye kimseye ailenizden cok baglanmayin ve kimseye umut baglamayin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hıfzullah, neverbackdown. ve requ. bunu beğendi.
  8. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Cıddımısın ben anlayamadım

9. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Her kelimem dogrudur ve bu yasadiklarimin ozeti gibi detaylara inemiyorum, inmeye cesaretim yok

10. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bir "kadın cinayeti" haberine konu olmadığınız için sizi tebrik ederim. böylelerinin arkasından hiç üzülmeyin. zaten fazla yaşamaz o tipler... aslanlar gibi sporunuzu yapın, dersinize çalışın.

11. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Çoğu insan genç yaşlarda aşırı duygu yoğunluğu yaşar, aşık olur, hormonlar beton mikseri gibi bir oraya bir buraya vurur. Acı olacak elbette, ama sakın o acının arkasına sığınıp gelecekte yaşayacağınız hayatın içine etmeyin, bu günler geçecek deyin ki 'hakikaten geçecek', sorumluluklarınızı sakın ola ihmal etmeyin, maalesef hayatta iyi yerlerde olabilmek için ödememiz gereken bazı bedeller var, acıya rağmen yürümek bu. Şunu da iyi bilin, 18' inde aşık olan perişan, 28' inde aşık olan dillere destan olur.

sezer1994, Hıfzullah, neverbackdown. ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    O cinayeti işlemek icin cok denedim fakat kalbim heryerime hukmedince gozlerim yaşlı geri donmek zorunda kaldim. Sporum iyi gibi harc parasini bulunca mma antronoru olucam inşallah sonrasi iyi olucak gibime geliyo.

13. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    sen yeni kariyerinle onun gibi 50 kızı peşinden koştururken, o gözü dışarı kaydığı için koca dayağı yemekle geçirecek günlerini... bu işler böyle... iflah olmaz o tipler.

14. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Inşallah dediğiniz gibi olur değerli yorumlarınızdan dolayi Teşekkürler

HushMoney bunu beğendi.
  15. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam gözlerimi doldurdun akşam akşam..

16. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Olan oldu bosvermek gerek her ne kadar bosveremesemde. Değerli goz yaslarinizi kimseye harcamayin asla ben cok yanlis yerlerde kullandim.

HushMoney bunu beğendi.
  17. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Haddim degil ama ailen neden reddetti. Bu arada ben de birine 4 senedir aşıgım ama öyle böyle degil. Ve kız en yakın arkadaşımı seviyordu. Şu an ise bırını sevdigi yok ben de arkadaş ayagına konusuyorum

18. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Beyler size bir abi tavsiyesi, sakın ola özünüzdeki masumiyeti öldürmeyin, göz yaşlarınıza değmeyecek insanlar olduğu gibi, hayatta her şeyi önüne serseniz hakkını ödeyemeyeceginiz kadınlar da çıkabilir karşınıza. Ne isterseniz hayat size onu verir. Nice acılar unutulur, hatirlanmaz bile. Zaman gelir, yanlış zamanda doğru bir insan çıkar karşınıza, işte onu heba etmeyin. Ne para ne güç, ne de başka birşey işe yaramaz, gerçekten seven bir kadından başka hicbirsey erkeğin içindeki boşluğu dolduramaz. Şimdilik hayatta staj dönemleriniz, gerçek oyun başladığında şu an yaşadığınız acılar, edindiğiniz tecrübeler kazanan veya kaybeden olacağınızı belirleyecek.

Koc01, Yaver27, HushMoney ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  19. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Şöyle bi durum var bizim aile dogulu bu kiz beni ailrnle tanistr senle evlenmek istiyorum dedim ben herkeze gelin diye tanıttim nisan gunleri falan almak uzereydik zaten sonra bu olaylar olurken bu acip annemede babamada bayagi bi kufur falan edip beni kotulemis bende onu savundum onlara karsi sonuc olarak .... git evden dedi hem annem hem babam. Eger biriktirdigim param ve kendime ait üniversite icin hazirlanan bi evim olmasaydi sokakta kalirdim galiba

requ. bunu beğendi.
  20. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym

Sayfayı Paylaş