Setleri tam bitiremiyorum kollarım yoruluyor.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onurturangs tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onurturangs

onurturangs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    Yaklaşık 8 aydır vücut geliştirme ile ugrasiyorum ama artik hacim arttiramamaya basladim ilk zamanlar her bölgeyi azar azar calisiyordum ama simdi bölgesel calisiyorum ama vücudum programımı tamamlamaya dayanmıyor.

Göğüs biceps
    Omuz triceps
    Sirt bacak calisiyorum

Sizce programimi değiştirmeli miyim yani SİRT İLE TRİCEPS ayni gün olurmu sanki boyle bana daha kolay olacakmis gibi geliyor bunu yapan arkadaşlar var mi birde her bölgeye 4 hareket yapiyorum ama biceps günü 4. Hareket tamamlanmiyor.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. zyzz57

zyzz57 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    göğüs biceps omuz sırt genellikle ortak kaslar böyle iyi yorulmaya gelince bende de aynı sorun vardı beslenme düzenimi gözden geçirdim proteini arttırdım ve artık antremanda çok çok daha fazla enerjiiğim ve ağırlıklarım 1.5 2 kat arttı ve özgüvenim yerine geldi bence sende beslenme düzenini ve uyku düzenini gözden geçir ayrca setleri yaparken hareketin nizamiyetini bozmamak adına tamamlamak için ağırlığı biraz düşeribilirsin

onurturangs bunu beğendi.
  3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Haftada 3 gün mü yoksa 6 gün mü çalışıyorsun? 6 günse bu çok fazla.. Yorgunluğunun bir sebebi bu olabilir.

zyzz57 nin dediği gibi, yeterli beslenmeyi yapmazsan tükenebilirsin. yeterince uyumalısın.

Göğüs-sırt-bacak gibi büyük bölgeler için maksimum 5, ön-arka kol için 3 egzersizi geçmemeye çalış. Antrenmanın 75 dk, en fazla 90 dk sürmeli. Fazlası çok doğru değil.

zyzz57 ve onurturangs bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş