Serzeniş ve Şikayet

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve darksideee tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. darksideee

darksideee Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,

Bugün sabah Ataşehir şubenizden Dynamtize ISO 100 ve BSN Syntha 6 aldım. Yürüyerek 15dk mesafemde olan şubeniz yerine geçen sefer ki gibi internetten sipariş verip 3 gün kargo beklemek istemedim!

İndirimli fiyatlarınız bile diğer sitelerden pahalı da olsa eski alışkanlık mı desem bilemiyorum bu iki ürüne 397 TL ödedim. Şubede bulunan 2 arkadaş her ne kadar güler yüzlü olup yardımsever olmaya çalıştıysa da eşim için hediye olarak 2 tane karnitin içeceği vermediler. Her fatura için 1 hediye verebiliriz diyerek 1 tane dandik plastik shaker ile 1 tane protein bar seçeneği sundular. Zorunlu olarak 1 tane protein bar aldım.

Şimdi problemlere gelirsek,

1) Kontrol etmeden aldığım o dandik hediye protein barınız açılmış çıktı! Yine başka sitelere bakarsanız nike bileklik, dizlik, çelik shaker gibi ürünler olduğunu görebilirsiniz. Ha bunları veremiyorsanız bari ürünlerinizin açılmamış olduğundan emin olun lütfen.

2) Eğer bu ürünleri internet sitenizden sipariş verseydim Dymatize iso 100 ürünü için 2 tane karnitin içeceğini hediye olarak seçebildiğimi gördüm. Resmen yalvar yakar rica etmeme rağmen vermediğiniz karnitin içeceğini demek ki hediye olarak dağıtıyormuşsunuz ve hakkımmış.. Ayrıca siparişim 250TL den fazla olduğu için de 1 hediye hakkım daha varmış!

Eğer diğer arkadaşların veya sizin yorumunuz "o zaman bir daha o sitelerden sipariş ver" ise merak etmeyin zaten öyle yapacağım.

hakanruh, Shadow15, Bekci ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  2. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    sonuna kadar katılıyorum. Supplementler.com çoğu siteye göre uçuk fiyatlarda satıyor ve kampanya seçenekleri de çok az.

ajn16 bunu beğendi.
  3. darksideee

darksideee Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Tabi ki bir kaç site var ancak buraya yazmam uygun olmaz.

Prensiplerimden, alışkanlıklarımdan 10-15 lira fark ya da daha iyi hediye için vazgeçecek biri değilim, problemim de bu değildi zaten. ilk mesajıma bakarsanız bu kadar yıllık müşterileri olmama rağmen 1 içeceği bile çok görüyorlar, onu geçtim 2 içecek hakkımı alamayıp üstüne verdikleri rezil bar açık çıkıyor.. Utanmasalar yarısını ısırıp verecekler herhalde. Bu zamana kadar kalitelerinden ve müşteri memnuniyetlerinden şüphem yoktu ancak belli ki çok şey kaybetmişler bir daha asla sipariş vermem buradan

maietnigri, Sail, Tevfik Erzon ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Juiceles

Juiceles Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    103
    Çok tecrubeli degilim ama 3 kere sipariş verdim aynı gun kargolandı, helal ürünleri sormak icin aradım tatminkar cevap aldım, en önemlisi site içerigi doyurucu benim gibi amatör birisi bile anlayabiliyor açıklamaları

5. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    yazılan sitelrein hepsinden alişveriş yaptım online olarak değil birebir gidip ürün aldım sonunda vitamin olan firmada pazarlık payı daha fazla (ürünleri nakit aldım 300 tl civarı) forum sponsorundan 550 tl lik ürün aldım 20 tl indirim aldım ve hediye olarak sadece shaker verdiler
    sonu vitamin olan yerden amix poşet çanta shaker ayrıca tisört aldım 300 tlik alışverişe
    sonuç olarak vitamini tercih ediyorum ben alışverişlerimde

PeNa ve ajn16 bunu beğendi.
  6. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Ben etiler şubesinden yaklaşık 350 liralık alışveriş yaptım ( 2 adet on whey ) ordaki gayet ilgisiz ve asık suratlı olan personel, bana 1 shaker bile vermedi..(rica etmeme rağmen) O kadar canım sıkıldı ki ödemeyi kartla yapmış olmasam kesinlikle almaktan vazgeçecektim..

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  7. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Almıyorum ve memnunum almamaktan suplement gereksiz amatör sporcuya zaten 19-20 yaşında adama koyar aylık 300-400 lira vermek o parayı eve veririm eve katkım olur daha iyi

maietnigri, Bekci ve Tevfik Erzon bunu beğendi.
  8. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam yazdıklarınızı ben anladım fakat hediye konusunda haklısınız tek haksız olduğunuz kısım şunlar bence 2 tane o da. Protein barı aldığınız esnada kontrol edebilirdiniz. 2) Buraya konuyu açmanızı eleştirmiyorum elbet ama açmadan önce keşke supplementler.com müşteri hizmetlerine şikayetini bildirseydiniz daha iyi olabilirdi.
    Yanlış anlaşılmasın kesinlikle o site ile bir bağlantım yok alışverişim oldu çalışanı filan değilim yani.
    Supplementlerden ara ara alışverişim oldu hiç bir alışverişim de sorun çıkmadı ve hemen o gün kargoya vermişlerdi. Yanında hediyelerde geliyordu.

Fakat bunun dışında
    neo
    p7
    gym
    gibi 3 farklı siteden daha alışveriş yaptım.
    gym'dne tek şikayetim kapıda ödeme de illa benim arayacak olmamdı belki değişmiştir bilmiyorum.
    Neo hediye konusunda güzel aslında kendin seçebiliyorsun hediye verilen ürünlerden 10 farklı hediye seçeneği var.

vitamin sitesi övülüyor fakat hiç alışveirşim olmadı ne hediyeler veriyolar bilmiyorum.

Eski alışkanlık bende de var supplementler.com dan kolay vazgeçemeyecekmişim gibi geliyor fakat fiyat politikalarını değiştirmeleri çok iyi olacaktır. Ne bileyim şöyle 1000-1500 liralık alışveriş yapana indirim yapsınlar. Yada puan sistemi filan bişiler eklesinler atıyorum 1000 liralık alışveriş yaptık bize 100 lira bakiye versinler onunla alışveriş yapalım yada 1 tane protein tozu yollasınlar bari 1 kiloluk hardline filan.

Hediyeleri bende herkes gibi severim indirimleri de öyle. Ama fiyatlar gerçekten çok yüksek o indirimler zaten göz boyamak için normal fiyatı o ürünün burdaki satışı yani onların satmak istediği fiyat. Bu indirim değil sadece müşteri çekmek hadi alışveriş yapsınlar mantığıdır.

9. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    alma kardeş sende

10. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Önceden çok alıyordum artık sadece vitamin hapları alıyorum o da solgar marka bizim eczaneden.
    Protein tozu alıyorum o da sadece hızlı sindirilebilir olduğundan.
    Senede 1 kombine yapıcam artık önceden çok para harcıyodum.

11. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Doğrudur alma bro çok masraf sadece whey protein amatör bir insana yeter bence
    doğal beslenmek lazım

12. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Siz vay arkadaş alışkanlığım olmus "suplementler.com"dan alışveriş.Alışkanlıklarımı değiştiremem derseniz.Ve sonrasında da fiyatlarından yakınırsanız.Ben size biraz enayi gözüyle bakarım bu kadar basit.Ya alışkanlıklarımdan vazgeçemem falan demeyeceksin,ya da bu fiyatlara göre hala oradan alışveriş yapıp,burada fiyatları aşırı pahalı diye ağlamayacaksın.

pastnova ve uzk bunu beğendi.
  13. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    o site bu site diye bi genelleme içinde olmak yanlış ama yaşadığım olayı aktarayım

1 aydır nutrex muscle infision blend protein arıyordum etilerde forum sponsoru mağza işyerime yakın olduğu için baktım vitrinde var ve üstü ezik koli fiyatını sordum 189 tl ama üstü ezik olduğu için 10 tl indirim yapıcağını söyledi herneyse
    dün internette yine araştırıken ****** adlı sitede 145 tl ye buldum hemen ürünün durumunu çağrı merkezinden sordum kolinin üstünün ezik olduğunu başka herhangi bir probleminin bulunmadığını öğrendim

bugün ürün geldi koli ezik evet başka hiçbir sıkıntısı yok ayrıca yanında protein bar carnidrink ve shaker hediyeli

iki ürün birebir aynıyken(son kullanma tarihleri dahil 12/2014) forum sponsorunda hediyesiz 180 tl başka sitede 145 tl hediyeli
    bu nasıl fiyat politikası nasıl işletmecilik anlayışıdır yorumu siz yapın

PeNa ve ajn16 bunu beğendi.
  14. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Almayağız o zaman bu siteden(ben zaten 1tl kazandırmadım kazandırmam da böyle kişilere), hiçkimse almayacak ki,kendilerine çeki düzen versinler.İnsanlar almaya devam ederlerse hiçbirşey değişmez.

pastnova ve ajn16 bunu beğendi.
  15. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Artık Forum sponsoru değil sanırım suplementler ben de gözükmüyor tabi mobildeyim 1 haftadır . Vitaminler.com gözüküyor..

16. sthammer

sthammer Guest

o da supplementlere ait.. yeni açıldığından reklamını yapıyorlar sanırım..

requ. ve ajn16 bunu beğendi.
  17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Başlık kurallara uygun ve doğru yerde hiçbir sıkıntı yok fakat hiçbir sitenin isminin iyi ya da kötü olarak anılmasına müsade edemiyoruz..
    firmalara söz hakkı doğuyor bu durumda malum..

Suppllementler.com ise bu başlığa cevap yazma yetkisine sahip..yazılanları değerlendirecek gerekirse cevap yazacaktır..
    Yapılacak her eleştri mutlaka sürece katkı sağlar ama bu acımasızca, hakaret ederek olmamalı..
    Lütfen mesajlarımızda site ismi vermemeye dikkat edelim..hakaret içerikli ve firmalara karşı karalama içerikli mesajlara da müsade edilmeyecektir..
    Mesele sponsor firma olması değil hiçbir firma aleyhine hakarete varan ifadelere zaten izin vermiyoruz..

18. baris1319

baris1319 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bir şikayet de benden o zaman. Aldığım amino build ve grenade ürünlerinin, paketleri kapalı gibi gözüksede açtığımda içlerinin nemden çamur kıvamında olduğunu gördüm. Grenade ürününün kutusu yapış yapıştı. Firmaya şikayetimi belirttim. Çok hızlı bir şekilde dönüp ürünlere ait foto göndermemi istediler. Gönderdim fakat bir daha dönmediler, sonrasında 3 kez falan hatırlatma maili atmama rağmen. Memnuniyetsizliğimi çevremdekilerle paylaşıp, supp.com un reklamını yapacağım! Herkese iyi sporlar, alışverişler..

FanDzeghi* bunu beğendi.
  19. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Benim supplementler.com Ataşehir şubesinden aldığım granade kutusu içi toz toprak doluydu ,1 yıl kadar oluyor (Granade başlığı altına yazmıştım burayada yazayım)

FanDzeghi* bunu beğendi.
  20. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Hediye shakerlar hep sizdiriyor.havluyu kullanmak nasip olmadi hep tug yumagi.merinos koyuna donuyorum teri silince.
    Cogu urunde sizden ucuz veren guvenilir siteler var.tek degilsiniz,vazgecilmezde degilsiniz.

maietnigri, requ., FanDzeghi* ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş