Savaş Cebeci Bulking Programı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Taylan Dilekci tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ugrgv

Ugrgv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Beklıyorum çok tesekkur ederım

2. mhmtszbr93

mhmtszbr93 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cizelge olarak yok fakat biraz ozetleyebilirim.
    Kusura bakma gec yazdim calisiyorum da. Cizegle olarak yok ama ozetleyebilirim. Oncelikle her sabah 10 & 10 bucuk arasi uyabdim fix hic degismedi. Her gun kahvalti yapacak vaktim olmadi kahvalti edemedigim zamanlar 1 muz bir de 1/4 olcek gainer ( 300 kalori ) icerim. Ettigim zamanlar ise 5 yumurta 2si sariaiyla beraber buyuk bir dilim peynir ( suzme yiyorum) 1 su bardagi lifalif icine cici bebe sut ile karisimi ve zeytin yedim. 11 bucuk 12 gibi bir olcek protein tozu ( 25gr protein) ve 1/4 olcek gainer ve 5 mg kreatin alip spora gidiyorum. Spor sonrasi protein ve gainer yine ayni sekilde , farkli olarak 5 mg glutamini shake ile iciyorum. Daha sonra ise geliyorum zaten gelir gelmez saat 2 bucuk en gec 3 te disardan duble tavuk pilav soyluyorum genel olarak eger o gun istahsizsam bu eknek arasi tavuk sote olarak dwgisiyor.yag oranina pek dikkat etmiyorum yiyeceklerde hem clean bulk hem de ektomorf oldugum icin fazlasiyla yakiyorum zaten. Saat 5 te ton balik ve pilav karisimi saat 7de bi pilav tavuk salata yer kalcak gibi hissedersem corba da iciyorum ekmek kullanmadim ama hic bunu belirteyim. Tika basa yedigim icin ogun arasini biraz uzatiyorum saat 10 11 gibi eger o gunun sabahinda kahvalti yapmissam 1/2 olcek gainer ( 600 kalori) kahvalti yaonayup sabahinda gainer icmissem 1/4 olcek gainer aliyorum. Gece yatmadan once ( 2 3 gibi yatarim.) kefir veya süt_cici bebe karisiki icip yattim. Bu beslenme her gun ayni monotonda gitmedi tabi ki yeri geldi tavuk durum yedim yeri geldi bonfilw oldu o gün veya yeri geldi ekmek arasi peynir yaptim kullandigim tek ekmek odur. Yani 2 3 saatte bir mideye saglikli kalori icerikli ve gunluk almam gereken proteini tamamlayacak birseyler girsin diye beslendim. Antreman programi olarak da hocanin bulking 1 ini bizzat uyguladim. Cok bir oynama yapmadim sadwce vucut monotona alismasin diye pump haftalarinda ilk hftasi pump iken ikinci hafta her hareketin 4. Setinin sonlarini drop set olarak uyguladim. Ama soyle soyleyim 12 tekrar yaptigim setleri bile 10 da hatta 9 da tikanacak agirliklarla girdim. 8 tekrara cikamam dedigim agirliklari yine de taktim ev arkadasimla beraber gidiyoruz. Salonda acidan bagirdigim anlar bile oldu. Simdiki vaziyet bu bakalim ilerliyoruz. Her gun 2 3 litre su. Aklima geldikce su iciyordum iste. Ogrenci halimizle yapabilecegim buydu. Baska merak ettign bir konu varsa sorabulirsin arada atladigim birsuru sey var cunku.

uzay demiralp bunu beğendi.
  3. Ugrgv

Ugrgv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok tesekkur ediyorum sağolasın.Kısacası biraz da ne bulursak yemek gerekiyor ektomorfluktan dolayı

4. mhmtszbr93

mhmtszbr93 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen oyle ama sekere dikkat etmek gerekiyor. Ha bir de her gun findik ve badem yedim. Findik ve badem hem kaliteli yag hem de seni bir sonraki ogune tikamayacak ve bir ogun kadar kalori verecek sayili besinlerden. Meyve de sart. Ama yapabiliyosan mikserin varsa lifalif muz findik ve süt karisimi yaparsan on numara kilo alirsin. Ben henuz o asamaya gelmedim yapmaya vaktim yok evde olmadigim icin genel olarak ama yakinda gaineri kesip kendi besinimi kendim mixliycem. Firsati olan varsa mikserle shake yapmaya kilo farketmez her vucutcunun eksik etmemesi gereken bir olaydir.

5. Ugrgv

Ugrgv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    O dediğin olay nasıl mikser felan baskan? Fındık lifalif felan

6. mhmtszbr93

mhmtszbr93 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İste 1 su bardagi ya da yarim su bardagi lifalif 1 tane muz findik badem veya ceviz ici 1 avuc yagsiz sutle beraber blenderda karistirip iciyorsun tertemiz saglikli kalori sütü suyla karistirirsan daha iyi olur ama. Ortalama 600 800 arasi bir kaloriye sahip su bahsettigim olay tahminimce a da olabilir cok da. Kaliteli protein lif ve yag hepsi bir arada.

Sayfayı Paylaş