sarımsak ve limon karışımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve D.Wolf tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Bu bilgileri paylaştığım için teşekkür ederim D.Wolf...
    Teyzemde böbrek taşı rahatsızlığı var ve annanemdede kireçlenme problemi var bu karışımı onlarada ileteceğim...
    Bende kullanmak istiyorum sağlık problemim yok ama olduktan sonra kullanmak yerine olmadan bu tür doğal iksiri kullanıp rahatsızlığın olmasını engellemek daha iyi diye düşünüyorum.
    Sabah kalkar kalkmaz içip daha sonra kahvaltımı yaparım fakat bir ağız kokusu problemi(Sarımsaktan ötürü) ile karşılaşmam değil mi?
    Tekrar teşekkürler...:)

2. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bu karışımı kullanıpta terleyince ne oluyor peki onu çok merak ediyorum
    sarımsağın çok faydasını gördüm
    her türlü ilaçtan daha etkili ama kokusu nedeniyle bırakmak zorunda kaldım

3. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    @ciara
    Sarımsağı bütün olarak yutuyorum demişsin yukarıdaki yorumunda somestre tatilinde zayıflamak amaçlı koşuya başlıyacağım acaba bütün olarak sarımsak yutmak yardımcı olur mu zayıflamaya ? bide direk yutucaz demi çiğnemeden ?

4. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bütün olarak yutulması en mantıklısı bence
    küçük dişli olanlardan
    çünkü mide asiti zarar veriyor sarmısağın içindeki maddeye diye okumuştum bi çok yerde, bağırsaklarda emilimi gerekiyor
    ağızda koku bırakmıyor, ancak sadece terleyince farkediyorsunuz

kara maca bunu beğendi.
  5. taskin

taskin Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1.Dünyadaki en önemli ilaçları üreten firmalar tekeldir.Çok çok çok ucuza mal edilen ilaçlar ? hastanın talep esnekliği katı olduğundan (yani ya alacaksın ya da öleceksin arkadaş teranesi) oldukça pahalıya satılır. Sizce bu adamlar tıbbın üstünlüğünü ucuz ilaç üretmede kullanımına izin verirler mi?
    2.İlaçların oldukça büyük bir kısmı bitki özlerinden yapılır.İlaç yüzlerce bitkinin sentezlenmiş ve birleştrilmiş halidir.Asetilsalisilik asit aspirinin ham maddesi ve kavak ağacı kabugunun özüdür. Yani koca karılar ilaç yapıyorsa en büyük koca karılar ilaç şirketleri oluyor bu durumda.
    3.Evet limon asitlidir ve öz halindeki asit yağları cıkarmak için kullanılır. Ancak limonun vücuda zarar vermesi için onlarca içmeniz gerekir.
    4.Sarımsaga laf yok ancak tansiyon sorunu olanlar bence dikkat etmelidirler.
    5.Yukarda verilen karısım kullanılacaksa mutlaka doktor kontrolünde olmalıdır.
    6.Bu kadar basit seyler için birbirinizi küçümseyici tavırlarda söz söylemek beyfendiliğe yakışmaz.Son

Sayfayı Paylaş