Salonda yapabileceğim hareketler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DevrimYılmaz tarafından 22 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DevrimYılmaz

DevrimYılmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar salona gidiyorum ama amacım o kadar kas yapmak değil sadece yağların erimesi ve karın kasları
    soru olarak mekik gibi hareketleri koşudan sonra yapıyorum fakat bunun yanında göğüste çalışmak istiyorum çok orantısız durmasın diye önerebileceğiniz gögüs hareketleri nelerdir ?
    ve koşu bandından sonra salonda bisiklete binsem bi yararı dokunurmu

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    en temel gogus hareketı bench press tir. forumda programlar var onları uygulayın her bolgeyı calısın vucut bır butundur.

S- Sadece bir bölge çalışsam olmaz mı?
    C- Sadece bir bölge çalışarak büyütmek istediğiniz bölgeyi aslında daha yavaş ve riskli büyütmeye çalışacaksınız demektir.Zira vücut bir bütündür ve kas grupları birbirlerinin hareketlerini destekleyici durumdadırlar.Örneğin göğüslerinizi büyütmek istiyorsunuz ve bench press çalışıyorsunuz.Triceps, ön ve yan omuz, kanat, önkol gibi birçok kası geliştirmezseniz bench presste ilerleyemez ve göğüs için çok önemli bu hareketi yapamaz dolayısı ile göğüs kaslarınızı istediğiniz seviyeye getiremezsiniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antreman-ile-lgili-en-ok-t11362.html

koşudan sonra tabı bısıklette calısabılırsın bende zayıflarken 4 alet ıle calısıyordum

10 dk dıkey bısıklet 10 dk yatay bısıklet 25 dk kosu 15 dk elıptıkal bısıklet ve karın ahreketlerı el hareketlerı ve dıger bolgesel hareketler. ( zamanla süreleri artırdım )

sızı yormıycak sekılde calısabılırsınız

3. DevrimYılmaz

DevrimYılmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    peki sadece mekik çalışıp hiç ağırlık çalışmasam yağlar eridiğinde çokmu orantısız durur

4. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Vücudun her bir yanı aynı orantıda olmalıdır. Simetrik bir bozukluk göze hoş gelmeyebilir.

Sayfayı Paylaş