Salona yazılacam ama endişelerim var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kilbox tarafından 7 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merabalar ben 18 yaşında 1.78 60 kilo biriyim kilom cok rezalet bi durumda kollarım bileklerim incecik kas yapım hiç yok 0 denilebilir aşırı inceyim yani artık bu durumda canımı cok sıkmaya başladı çevremdeki insanlardan bile tepkiler almaya başladım bu ne vücüd git kilo al hiç bişey yedirmiyorlarmı sana ne bu böyle incecik kalmışsın vs vs bugün bizim burda mecidiyeköyde bi kaç salon buldum hoca konuştum hoca evet zayıfsın cok dedi dedi zayıf olduğun için metabolizman cok hızlı calışıyor yediklerini eritiyor dedi burda onları kasa dönüştüreceğiz dedi dedi 6 ayda tam istediğin gibi şekle sahip olursun 3 ayda geliştiğini görürsün dedi bende bu hap olaylarını sordum onlar yok dedi sana 3 aydan sonra protoin tozu hapımı bişey aldıracam dedi vücüd isteyecek onlardan dedi artık onları kunllanacaksın dedi arkadaşlar zararlımıdır o haplar ve fiyatını sordum 3+1 ay 4 ay 330 tl istedi 4 +2 6 ay 440 tl istedi napayım bilmiyorum 440 tl + yol parası + yemek paraları + hap paraları sanırım bana 1000 tl patalyacak bunlar korkum şu hoca ya benimle ilgilenmezse param boşa giderse salona gidip kafama göre o makinadan bu makinaya calışmak istemiyorum yardımcı olmayacaklarsa korkuyorum sizin önerebileceğiniz salon varsa yazarsanız sevinirim kağıthanede oturuyorum artık gerçekten dayanamıyorum şu vücüd biran önce düzeltmek istiyorum

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Ne hapmış arkadaş efsane oldu ya:) Araştıracaksın, proteini, karbonhidratı, günlük ne kadar alman gerektiğini, senin vücudun için doğru antrenman nasıl olması gerektiğini, araştıracaksın deneyeceksin, tecrübe kazanacaksın. Salon hocalarının çoğu supplement satmak için can atarlar, boşa para verme onlara çok çok erken, beslenmene para yatır ve çok lüks bir salonada gitmen gerekmez, temel hareketleri yapabileceğin herhangi bir salona git illaki glişeceksin, sabırlı ol ve çalışmaya istekli ol, başarılar.

3. IBU

IBU Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Her şeyi hocalardan beklemek yerine bu işe başladığında zaten kendinde araştırma yaparak kendi kendine öğreneceksin, internette ve forumda her sorunun cevabı mevcut. Aklına takılan şeyleri de hocana sorduğun zaman zaten sana yardımcı olacaktır. Şimdiden kolay gelsin, umarım başarılı olursun.

4. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hoca zaten hap felan önermedi 3 aydan sonra dedi istersen kunllanabilirsin vücüd isteyecek dedi onu salonda lüks değil okadarda ama pahalı diyorsanız başka yerlere bakayım çevremde iyi salon yok ondan dolayı bana bi otobüslük minibüslük yerlere bakıyorum genelde gültepe sanayi mahallesi vs vs oralara bakmadım daha oraları araştıracağım ramazandan sonra direk başlayacam

5. 7barca7

7barca7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Zayıflığı dert etme dostum, benim boyum 1.86 kilom 62di. çalıştıkça 72ye yükseldim. ben de senin gibiydim benzer tepkiler alıyordum ki hala zayıfsın diyenler var. senin boyun benden daha kısa, kütleli görünüp kısa sürede motive olabilirsin. tek yapman gereken şey yemek ve spor disiplinini bozmamak. zamanla her şey yerine oturur :)

6. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Saolun yorumlarınız için zayıflığımı gerçekten dert ediyorum bi görseniz halimi aşırı zayıfım resmen kemik gibi kaldı kollarım felan bugün bi salonla görüştüm bu trump towers salonla 6 ay 690 tl istediler 12 ay 1.100 tl civarında felan ama adam bana sana sadece bunlar yetmez diyip bitane hoca önerdi 1 saati 90 tl 10 saat alsan yeter dedi 840 tl civarında ona fiyat biçti 2000 tl para istedi napacağımı şaşırdım o kadar parada vermek istemiyorum cok pahalı geldi adamın söyledi zaten full yemek yiyeceksin dedi sabah 6 yumurta beyazı lor peyniri öğlen 800 gr tavuk vs vs full yemek lazımmış zaten ama fiyat cok geldi özel bi hocaya gerek varmı ve o salonada o kadar para vermeye gerek var mı anlıyamadım

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Ya bıraksın bu işleri, her vücut isteyen hoca mı tutacak yani. Salona bir yıl üye ol şu kadar para, yok supplement al şu kadar para, yok özel hoca tutalım o da şu kadar para. Full yemek yemene falan da gerek yok günlük kalori ihtiyacını karşıladıktan sonra 3 öğünde yiyebilirsin. Ayrıca aşırı zayıfım kas falan yok diyorsun, o zaman o kendine hoca diyen adam yok 800 gr tavuk yok 6 yumurta falan geçecek bunları. Sana açıkça söyleyeyim karbonhidratları bilemem ama o yediğin proteinlerin çoğu tuvalete gidecek, bu yemeğe 85 kg kas kütlen falan olması gerekir.

Sayfayı Paylaş