Salon hocam aldığım supplementleri işe yarar bulmadığını söyledi morelimi bozdu, sizcede mi böyle?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ugurkctrk89 tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ugurkctrk89

ugurkctrk89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Musclemeds beef protein
    Muscletech plantinium casein
    Multipower bcaa
    Animal pak ( bunu iki günde bir sabah alıyorum yeni başladıgım için. )
    Universal 2700 amiino

Salon hocam bunları begenmedi. Kendi iri yağlı bi hoca. 22 günlüğüm ben ama gecmişim var bu sporda. 5 sene ara verdim biraz geri kaldım spordan bilgiden. Dün ona söledim beğenmedi suplementlerimi. Ayrıca doğal yoldan günlük:
    .Sabah 09:00 5 yumurta 100 gram beyaz peynir
    .Ogle 12:00 baklagil yemek artı pilay (yourt veya ayran)
    .Ogle 15:00 pilav üstü tavuk (100 gram)
    .Akşam 18:00 dardanel ton buyuk boy
    .Akşam 20:00 Tadım karışık :))
    21:00 gbi spora gidiorum döndükten sonra 1 saat gectimi bi 100 gram kırmızı et bide annem ne yapmışsa ondan yarım tabak ekmeksiz götürüom.

Bu beslenme yetersizmi sizce ? Morelimi cok bozdu yağlı hocam :(

2. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Supplementlerinizin neyini beğenmemiş merak ettim. Sadece beef proteinler çok önerilmiyor onun dışında gayet iyiler ama daha başlangıçta böyle bir kombin aşırı olabilir. Ek olarak antrenman sonu karb almıyor musunuz?

ugurkctrk89 bunu beğendi.
  3. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bcca ve animal pak ve kazein yararsız değildir ama yeni başlayan için gereksizdir bir ön araştırma yapsaydın keşke konuyuda yanlış yere açmışsın beslenme ile bilgi edinmen gerekiyor forumu okuyarak başlayabilirsin. Edit: hocanın sana yararsız demesinin sebebi benden niye almadın bana niye para kazandırmadın anlamına geliyor.

4. ugurkctrk89

ugurkctrk89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Karbonhidrat almıyorum. Kafamda gainer kullanmak var ama alsammı almasammı önümüz yaz ondan tereddütteyim dostum. Birde beefi bana aldıran hocam diğerlerini ben aldım. Kutuyu yarıladım sayılır bitince bir daha almıycam. Yerine optimum gold whey alıcam. Aynı şeyleri düşünüyoruz mutlu oldum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2015 ---
    Beef proteini ondan aldım. Şöyle söyleyeyim 16 19 yaş arası vg yaptım 41.5 kola ulaştım. Askere gittim gidince bida elime demir değmedi tam 5.5 sene olmuş haliyle küçüldüm. Tabi alkol sigara gece klübü manitalar falan iyice harab ettim kendimi bildiklerimide unuttum. :/
    birde bu suplementleri vücudum sinidiremezmi yani çöpemi gidiyor. Eger maddi acıdan diyorsan bi sıkıntım yok ama işe yaramıyorsa başlangıc için kullanmayayım boşa zorlamış olmayayım metabolizmayı

Son düzenleme: 28 Mayıs 2015
  5. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Mustafa Kaya Hoca beef proteinlerin bağ dokudan yapıldığını söylemişti. Zaten dedikleri gibi kırmızı et kullansalar bir ölçeğin hammadde maliyeti zaten 5 lira olur :) gainerı düşünme zaten ama imkanın varsa antrenmanı daha erken yapıp antrenmandan sonra da karbonhidrat tüketmen gelişimin için çok iyi olur.

6. ugurkctrk89

ugurkctrk89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Doğukan bende forumda okudum bağ kıkırdak dil kemikten vs yapılıyormuş ki zaten mantıkta bunu gösteriyor. İlk günümdü hoca al dedi aldım. İllaki katkısı olmuştur ama whey gibisi yok en kısa zamanda whey alıcam.

hercules13 bunu beğendi.
  7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Burada zaten 130-150 gr protein var. Bunun yanına bu kadar supplemente gerek yok.

8. ugurkctrk89

ugurkctrk89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 28 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş