Sadece street workout ile yapılacak vucut mu bu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Skull Pm tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Neden olamıyacağının nedenlerini söyler misin rica etsem ?

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    genetik
    beslenme
    hayat şartları iş yada okul yoğunluğu para yetiştirememek beslenmeye supplementte
    gerçi bunlar alışmayacak sorunlar değilde malum ülke şartları
    onun dışında
    street workoutla her kasını çok detaylıca çalıştırıp bu adamınki gibi vücut ortaya çıkarılamaz çünkü bu sporu yapan çok kişi tanıyorum kolları göğüsleri çok iyi değil omuz sırt kasları iyi olur bacakları kötü oluyor genelde ama street workout ile ağırlık antremanını birleştirenler var onların ki on numara videolardaki zencilerin yada vücudu hacimli fit olan adamların spor salonu geçmişide var yani

3. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Street workout ile yapılabilcek vucüt abartı bir şey yok kamera ışık vs vs yakından görsen şaşalı bir şey değildir yani fazla kas oranı yok yağ oranı düşük oldugu için abartı geliyor sanırım bazı arkadaşlara
    yukarıdaki arkadaşa katılmıyorum
    yazdığı özellikler her spor için geçerli body de aynı şekilde dinlenme beslenme vs vs olmadımı kuru çöp kalırsın

4. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Tavsiye etmessin demek ? Gel o zaman seviyeli bir tartırşmada bu konu hakkında kim daha fazla bilgili daha donanımlı test edelim istersen ? O dediğin varyasyonlar afedersin ama aynı mokn laciverti :D Sonuçta olmaz.
    yukarda yazdığım şey senin içinde geçerli.

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    o zaman kolay gelsin diyelim yapan varsa foto veya video bekleriz ayrıca bu adamların beslenmesi dinlenmesi antremanıyla bizimki bir değil onu demek istedim yoksa sporcu beslenmesi iyi bir antreman programı olmadıktan sonra hiç bir şey olmaz bunu bende biliyorum

6. Skull Pm

Skull Pm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen. Zaten konusma şeklinden bir şey bilmediği ortada. Bağırıyor ben biliyom ben biliyom diye ama anca kendini kandırır işte.

7. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Bir saniye birşey bilmediğimi nerden biliyorsunuz, insanları bilmeden konuşmayın bence ? Madem nokta atışı yapabiliyorsun o zaman söyle bakalım yan omuzu nasıl izole ediceksin ? Hadi handstand push up yaptım 3 kafada çalıştı diyelim. Pecs. minor u nasıl aktive ediceksiniz ha ? Dolaylı yoldan değil yalnız bak iddianıza göre konuşuyorum NOKTA ATIŞI. Cevap bekliyorum Şuan yazan herkes fikir ortaya koyabilir. Ve üslubumda hiç birşey yok ayrıca. Fazla mı iddia lıyım ? Evet, öyleyim. Hiç değilse bir fikir oraya atıyorum bu birşey bilmiyor demiyorum :)

8. Skull Pm

Skull Pm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yav he he

9. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Seviyeli dedim. Düştüğün duruma bak arakdaşım , acıma gibi anlama ama böyle şeyler yakışmıyor kaç yaşına gelmiş insanlarız

10. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    arkadaşım herkes istediği yorumu yapar
    yukarıda yazdığım şey senin için geçerli nedir 50 yıllık spor geçmişin olsa seni takardım
    3 ay 5 ay 5 yıllık adamın dediğine güvenmem iyi geceler

11. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    archer pull ups yaz + ters barfiks yapabilirsin upright row benzeri yani sadece şimdi aklıma gelenleri söyledim ayrıca hacim diyosun ama bana yan omuzu nası izole edicen diye soruyosun izole hareketlerle istediğin kadar çalış zaten hacim alamazsın önemli temel olan compound hareketlerdir izole hareketlere yarışma vücudu için hazırlanmıyosan gerek oldugunu düşünmüyorum bu kadarda net söylüyorum. 1 seneye yakın sadece barfiks şınav paralel barda çalıştım ha çok harekette yapmadım bildiğin barfiks dips varyasyonları yanımda arkadaşım olunca sırtıma alıp squat veya pistol squat yaptım arkadaşımın ağırlıylan şınav çektim bi gün salona uğradığımda 100 kg bench press basabildim 2 tekrar.Buna bende şaşırmıştım ama gerçek. Sen salonda izole hareketlerle daha iyi vücut yapıldıgını söylüyosun bana, senin yaptığında spor benim yaptığımda önemli olan doğru şekilde kasları çalıştırmak umarım derdimi anlatabilmişimdir.

sibequ bunu beğendi.
  12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    kişisel tartışma yapmamaya ve sözlerimize özen gösterip kırıcı olmamaya dikkat edelim lütfen
    bazı arkadaşlar uyarı ve ceza aldılar.

Son düzenleme: 17 Haziran 2014
    uzk ve Balboa7 bunu beğendi.
  13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    izole hareketler amatör sporcu için çok önemli değil bencede prolar yarışma gününe doğru tercih ederler bende eksiklik bulduğum bölgelerde tercih ederim temel hareketlerden şaşmayacaksın sağlam beslenip ağır gireceksin nizamiyi bozmadan tabi az tekrar çok ağırlıkla fullbody sistemi ile vücut yapacaksın işin kısacası gelelim eğer tam kusursuz fizik düşünmüyorsanız eksiklikleri çok önemsemeyecekseniz örneğin bacak kası gibi sadece street workout çalışmasıyla fit görünüm olur tabi genetiğinize göre

14. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Beyler biraz arastirin brendan meyers, lazar novovic, vladimir sadkov(yanlis yazmis olabilirm),n1k(adamin adi bu), hannibal for king, frank medrano bunlar sw nin kralları. Arastirin da yazin lutfen.

15. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Street + 2 dumbell ile olabilir bence

16. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    street workoutd hiç görüldüğü gibi kolay değil ancak kesinlikle tek başına bu kadar olmaz bende street workoutd yapıyorum uzun süredir yapan arkadaşlarda var ancak o kadar iyi vücuta sahip değiller.

Sayfayı Paylaş