SADECE PROTEİN TOZU YETERLİMİ

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lissy tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lissy

Lissy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhabalar yaklaşık 7 aydır vücut çalışıyorum, yumurta yemekten artık midem bulanmaya başladı ve besin takviyesi almaya karar verdim ve optimum whey gold standard aldım yumurta falan yemek yerine günlük protein ihtiyacımı sadece bununla karşılasam olurmu acaba?

2. mer_sez

mer_sez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bişey merak ettim :D 7 ay hiç proteinsiz çalıştın nasıl bi sonuç elde ettin ?

3. Lissy

Lissy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kollarım 30du 36'a yükseldi kas soğuk iken 35 falan

4. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    yumurtadan başka protein kaynığı yok mu sanki? lor-kaşar-normal peynirtavuk,balık,kırmızı et,süt neye yarıyor.ayrıca protein ihtiyacımı sadece protein tozundan karşılayacağım demişin.hadi 70 kilosun desek en az kilo başına 1.5 g protein alman gerekiyor desek tabi bu antrenman şiddetine göre değişir,daha da artabilir,günde 70*1.5 dan 105 g protein tozu mu her gün içeceksin?:)protein tozu günde 20-30 g civarı alabilirsin ama bunun yanında kesinlikle normal beslenmene dikkat et yukarıda saydığım besinlerden ye sadece yumurta yemek zorundan değilsin.

5. Lissy

Lissy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım sağol, antrenman öncesi ve sonrası yeterli ozaman

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadasim protein tozu sadece takviyedir bi arkadas yikarida proteinsiz nasil kilo aldin demis yani protein tozsuz demek istemis yanilmis protein tozsuda gayet guzel vucut yapilir fazla yumurta tavuk gogsu ton baligi lor peyniri sut yogurt bunlar gayet yeterlidir

Asil soruna gelirsek simdilik sadece protein tozu yeterlidir ama hacim ve guc artisi istersen yanina creatine almani oneririm 300 gr lik sana gayet iyi gider micronize pure bir creatine sana guzel etki verecektir
    I

Sayfayı Paylaş