Sağlıksız kilo kaybı yaşadım,nasıl devam etmeliyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Reese tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Reese

Reese Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar herkese,boyum 1.83 kilom 76.Bu senenin başına kadar 88+ kilolardaydım hatta en kötü halim 98 kilo idi.Bu sene içerisinde kilo kaybı yaşadım hem kendi isteğimle hem de biraz stresten kaynaklı sanırım.Bu kilo verme durumunda da gerektiği kadar spor ve protein alamadım sanırım ve kas kaybı yaşamış olma ihtimalim var.Karın ve göğüs bölgelerinde hala yağlanma var ancak suratım ve genel duruşum normal hatta uzun zamandır görmeyip de şimdi görenler kilo almamı tavsiye ediyorlar.Buradan anladım kas kaybı yaşadığımı...Daha öncelerinde kendi çapımda ağırlık çalışmışlığım var genel itibariyle derli toplu bir vücudum var kilomu da hiçbir zaman göstermemişimdir bu nedenle ancak yağlardan kurtulmam ve kas kaybını düzeltmem gerekiyor.Şimdi kilom boyuma oranla ne kadar olmalı?Kilo vermeye devam etmeliyim ancak nasıl devam etmeliyim?Amacım yağlardan kurtulmak o kadar.Vücut geliştirme olayına girmek istemiyorum sadece sıkılaşmak istiyorum.Spor salonu gibi bir alternatifim yok maalesef.Şu anda aklımda ağırlık çalışmalarına ve kendi vücut ağırlığımı kullanarak yapılan çalışmalara devam ederek sıkılaşmak var ancak bunu nasıl yapacağım nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş