Sağlıklı Yaşam İçin Antrenman Programı Değerlendirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yenersahin tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yenersahin

yenersahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;

Uzun zamandır forumu takip ediyorum mesaj atmak bugüne nasipmiş.

3 öğretmeniz ve spor olarak yıllarca sadece halısaha maçı yaptık.Fakat 1 ay öncesine kadar bu konuda bir değişiklik yaparak bir spor salonuna yazılmaya karar verdik.Haftada 3 gün (en az 1 gün arayla) spor salonuna gidiyoruz.Salon hocasının bize hazırlamış olduğu program doğrultusunda çalışıyoruz.Program haricinde salonda herhangi bir ekstra çalışmaya girmiyoruz.Sadece söyleneni uyguluyoruz.Çünkü bu spor hakkında malumat sahibi değiliz.Vücüdumuzu gereksiz zorlayıp sakatlık yaşamak iştemiyoruz.

Sizlerle paylaşmak istediğim şey, salona gittiğimizin 3. haftasında artık ilk zamanlardan kat kat daha fazla yorulduğum.Hoca ile konuştuğumda beslenmemi sordu, fakat iş gereği düzenli beslenme yapmamız zor.Çünkü dersten çıkıp, salona gidip ardından tekrar derse gittiğimiz günler oluyor.Normal olarak protein ağırlıklı beslenmeye özen göstersek de bazen sekteye uğrayabiliyor.Hoca 1 ayın sonunda protein tozu kullanabileceğimizi söyledi.Sizlere sorum ise paylaştığım program ilk olarak bu sporu yapan birisine göre nasıl ? Ve beslenme konusunda tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum.Düzenli olarak bu başlık altında program güncellemelerini de paylaşacağım.1 ayın sonunda hoca programda değişiklik yapacak ve bölgesel bir antreman programı vereceğini söyledi.Şimdiden cevap verme nezaketinde bulunan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme: 18 Mart 2013
  2. yenersahin

yenersahin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son eklemelerden sonra çalışmalara devam ediyorum...Konu güncel...

Sayfayı Paylaş