Sağ gögsüm sol gögsüme göre önde

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nelasq tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. nelasq

nelasq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başlayalı 2. ayım oldu ve bugün fark ettimki sağ gögsüm sol gögsüme göre önde gidiyor bi hocama sorduğumda düzeltmen çok uzun sürer demişti morelim bozuldu.Sizce ne yapmalıyım

2. taylan55

taylan55 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aynen birader bende de aynısı var ama benim hocam her türlü sağ tarafındaki kaslar daha gelişmiş olur dedi. (sağlak olduğum için sanırım sende sağlaksın) vede zamanla geçeceğini söylemişdi ama yaptığın göğüs hareketlerinde 1-2 yada 3 tane daha fazla yapmanda fayda var ( sol göğsünü)

3. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Benim de çok fazla belli olmasa da, üst göğüste bir simetri bozukluğu var. Göğüs hareketinde sol tarafını fazla tekrar yapman bir şeyi değiştirmez. Aynı tekrarları uygularsan sol tarafın sağına yetişecektir zaten. Sağ göğsünün de bir büyüme sınırı var çünkü.

4. nelasq

nelasq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler bugün hocama danıştım dedi spora bırakamdan yaparsan ilerde düzelir ama şimdi düzeltmeye kalksan çok rahat 1 yılı bulur dedi

5. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde sağ göğsüm biraz daha şişik ben vücut ağırlığıyla çalışıyorum ve solağım. Ben napıcam. Ben bi hocaya sormuştum çalıştıkca düzelir demişti.

Son düzenleme: 28 Şubat 2012
  6. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    herkesin öyle kardeşim canını sıkma çalıştıkça o da şekle giricektir zamanla ve çok farkedilmez doğal bişey.Benimde öyle :D

Sayfayı Paylaş