sıkı ve orantılı bir vücut için

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve fakeangel tarafından 15 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fakeangel

fakeangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese, sporla ilgili her aramamda bu site karşıma çıkıyor ve yardımcı oluyor. daha önce de görüyordum fakat sırf yardım almak için üyelik almak, foruma katkıda bulunacak bilgi sahibi olmadığım için doğru gelmiyordu. ancak herkese yardımcı oluyorsunuz ve bu yüzden çözümü burada aramak istedim.

23 yaşındayım. 1.56 boyum. şubat ayında 56 kiloydum. diyet ve sporla birlikte şu an 49 kiloyum. kilomdan memnunum. bir buçuk ay öncesine kadar görünüşümden de çok memnundum fakat bir cilt hastalığı geçirdim ve terlemeye sebep olacak fiziksel aktiviteler yapmam yasaklandı. şu anda o hastalığı atlatmış bulunuyorum ama bu sürede vücudum yumuşadı, gevşedi. özellikle de üst bacaklarım, kalçam. bundan çok rahatsızım. yeniden sıkılaşmak istiyorum ancak kilo vermeye devam edeceğimden de korkuyorum. çünkü eskisi kadar yiyemiyorum artık ve kilo korumak için almam gereken kaloriyi bile zorla alıyorum. daha önce slim in 6 ve 30 day shared egzersizlerini yapmıştım videodan. evet faydalıydı fakat kilo vermeye yönelik programlardı. şimdi ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum. birkaç kez pilates yapmayı denedim ama inanılmaz sıkıldım. evde 2 kiloluk dambıllarım var. başka da bir gerecim yok. karnım tek güzel yerim. sıkı ve sert. ama bacaklarım,kalçam acil yardıma muhtaç şu anda. kollarımın da hafif kaslı bir görüntüsü olmasını istiyorum aslında. tüm vücudu çalıştırmak ve orantısız gelişim yaşamamak için hangi hareketleri ya da programları önerebilirsiniz bana? teşekkür ediyorum.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo kaybı kalori alımıyla ilgilidir. Spor yapmaz ve kilonuzu korurken aldığınızdan biraz daha fazla kalori alarak egzersiz yaparsanız, vücudunuz sıkılaşır ve kilo kaybı da yaşamazsınız.

Dumbbell'lar ile şuradaki programı uygulayabilirsiniz.

3. fakeangel

fakeangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için teşekkür ediyorum. verdiğiniz linkteki programı uygulayacağım ancak tekrar ve set sayılarını göremedim. yazıyorsa bile gözümden kaçtı sanırım. bu konuda da bilgilendirebilir misiniz acaba beni?

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    3-4 set, 12-15 tekrar arası, sizin için uygundur.

5. fakeangel

fakeangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş