resim koysam yardım edermisiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SalihBurak tarafından 19 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben Vücudum resmini koysam ve ölçülerimi yazsam bana neler gerektiği hakkında yardımcı olurmusunuz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:43 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:48 ----------

Ölçülerim
    Boy 177 cm
    Kilo 75 Kg
    Bel Çevresi 86 cm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:50 ----------

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Spor salonuna yazılırsan orada ki hoca gereken ilgiliyi gösterecektir.

3. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Çanakkale'nin Çan İlçesinde yaşıyorum. Öyle bir şansım pek yok şu anda bu yüzden internetten yardım arıyorum.

berkay1 bunu beğendi.
  4. Kaka'22

Kaka'22 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim öyle bi imkan yoksa olabilidğince şınav çek-mekik çek tabi gücünün yettiğince sonrada imkanın oldugu şans doğduğu zaman bi salona yazıl yada kendine bi çalışma seti al belki vardırda bilmiyorum

5. ZorGF

ZorGF Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut olarak zayıf bir yapıdasın. Genel bir programa başlaman yararına olur diye düşünüyorum. Flexor hocamızın bu konuda programları zaten mevcut. 3x8 gibi setlerle başlamanı tavsiye ederim. 1-2 hafta yaparsın, durumuna göre set veya tekrar sayını arttırırsın diye düşünüyorum. thums:

6. berkay1

berkay1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mugla
    dayımda orda yakınlarda (bigada) yaşıyor . çan ile biga yakın. bigaya gidip gelebilirsin. orda güzel salonlar var

7. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Vücut olarak nasıl zayıf mıyım, nasıl yani,kilo olarak mı? Anlayamadım :s . Mekik çekiyorum zaten. Uyandığımda ve Gece yatmadan önce 3*10 Setler Halinde. Bir de Ön Kol ve Arka Kol çalışıyorum. Daha Başlayalı 2 Hafta olmamıştır. Üniversite sınavına girdiğim için Artık Biga'ya gitmeme gerek yok çünkü Seneye İnşallah Üniversite için başka Şehire gitçem.

8. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Programımı anlatıyorum. Karın ve Kol harici çalışmıyorum ama olsun. Sabah kalkınca ve gece yatmadan önce 12*3 halinde Mekik ve Kol çalışıyorum. 2-3Hafta da 4 Kiloya Yakın verdim ama Göbeğimde Yağlar Hala Tam erimedi.

9. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Daha kaç kere yazıcam merak ediyorum. Mekikle, şınavla, ağırlıkla yağ erimez. Kardiyo ve diyet şart.

10. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Diyet tam halde yapmasam da yediklerime dikkat ediyorum. Zararlı,Aşırı Yağlı,Şekerli,Tuzlu Şeylerden kaçınıyorum. Daha Çok Protein tüketiyorum. Ama Kardio yapamıyorum çünkü İmkanım yok. Gene de ben azalma gördüm.

11. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Azalma dediğin sıkılışmadır. Elbette mekik şınav yaparken bir kalori bir enerji sarfediyosun. İmkanın nasıl yok ? Günde çıkıp yarım saat tempolu koşu yapsan çok iyi gelir.

12. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Birşey daha sormak istiyorum. Göbek eritmek için Mekik az da olsa işe yarar bir taktik ama ya basenler için, yani belimin yan tarafları için. Yağlanma var da.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:02 ----------

Koşu yapmıyorum ama nerdeyse her gün 2-3 saat ağır tempo da basketbol oynuyorum.

13. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    30 dakika kadar tempolu yürüyüş, koşu yapabilirsin illa cardio aletlerine gerek yok.
    Belinin yan kısımları için sopa çevirebilirsin bence. (Ensene alıp sağ ve sola sadece üst bölgeni kullanarak)

14. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yan Taraflar için İşlem tamamdır ama ya Alt Karın Bölgesi için ne yapçam.? Karnımın Üst Bölgesi Yavaştan sıkılaşmaya başladı ama Aşağısı Hala Sarkık.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:01 ----------

Ben sabah 40 Tane ve Akşam da 40 Tane olmak Üzere 80 Tane Mekik çekiyorum ve Nerdeyse Her gün basket oynuyorum Kardio Yerine. Beslenmeme de Dikkat ediyorum, Yumurta ve Ton Balığı tüketiyorum. Sizce uyguladığım Sistem nasıl.? 2Hafta da 4 Kilo verdim.

Sayfayı Paylaş