Ramazan Beslenme Programım Yeterlimi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JamontGordon5 tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    8.50-9.00 arası İftar.

İftarda 1.5 porsiyon pilav üstü Et döner veya 1 porsiyon kanat veya et tavuk tarzı şeyler+1 büyük dilim karpuz + 2 bardak su+protein tozu ( Not: Evde tek kalıyorum Ailem yazlıkta Ben çalışıyorum )

10.00 1 kase fındık ceviz badem antep fıstığı karışımı + 2 bardak su

11.00 2 bardak su + kiler'den aldığım tavuk burgeri yapıyorum hamburger ekmegine 3 tane hamburger ama kendim yapıyorum mayonez atmıyorum.

12.00 2 bardak su

1.30-2.00 arası Hazır çorba + 3 -4 tane tost bimde tost ekmekleri oluyor onlar ile 3-4 tane +protein tozu +3 bardak su

Birde bir sorum olacak :) Bimde ice tea çakması tea tone var 1.20TL 1 LİTRESİ.Ona sardım her gece 1 litre içiyorum yağ yokta şekerli zararı olurmu yağ oranımı azaltmaya çalışıyorumda.

Şimdiden teşekkür ederim.

2. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    hamburger ve tostla yağ yakılmazki ayrıca içtiğin o teatone şekerli

3. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    O hamburgerın içine koydugum burger'de 100gramında 6 gram yağ var bir burger 18 gram felan 1 gram yağ var gibi birşey yağsız tavada kızartıyorum.
    Tostuda yapımı kolay tekim mecburen yiyorum.
    Kola cips şekerli tatlı tuzlu çikolata asla yemiyorum.

4. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    yağ oranını azaltmak için definisyon yapman gerekir onun içinde karbo yu en aza indirmen gerekir.karboları antrenmandan önce almalısın ( yulaf ezmesi vb. ) antrenmandan sonra sıfır karbsız bir proteinle günü kapatırsın ( 150 - 200 gr tavuk göğsü yanında salata ) birde yatmadan önce yoğurt tüket yağsız olsun,casein etkisi vardır.hamburger ve tost ben bulkta bile tüketmiyorum.kaliteli karbonhidrat tüketmen gerekir.( yulaf ezmesi,tam buğday ekmeği) ayrıca yeteri miktarda doymuş yağ almalısın.(kuruyemiş kombinesi ( badem,fındık ) ) iyi sporlar

Sayfayı Paylaş