Pullover İğrenç

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cagatay tarafından 5 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    pastnova birkereye mahsus mesajınızı buraya ekledim..önce arama yapınız..

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
  2. ceta

ceta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar bu hareketin yapılıs sekliyle ilgili sürekli farklı anlatımlarla karsılastım kafam sürekli karıstı.. tam olarak nasıl yapıldıgını biri anlatabilr mi kas yapmaktan cok sekil verdiği dogrumudur??

3. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Pull-over şu an litaretürde koltukaltı hareketi olarak geçiyor. hareketin doğru şekli kollar dirsekten hafif bükülü olacak ve o bükülü pozisyon hiç bozulmıcak. yukarı kaldırdığınızda itip kolu gergin pozisyona getirmek tamamen yanlış. en önemlisi bu.

4. mLq

mLq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Pullover hareketini yaparken hafif kilolar kullandığımda çok etkisiz oluyor,ağır kilolar ile girdiğimde ise bacaklarım yukarı doğru kalkıyor, dengem bozuluyor, belimde ağrı hissediyorum.
    kilom 59 ... bu hareketi en etkili şekilde yapmam için tavsiyelerinizi bekliyorum.

teşekkürler.

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Ben bu hareketi o kadar araştrdım ki anlatamam. İnternette ki videolarda bile çok farklı şeyler izledim.En son artık videomu çekip foruma eklemeye karar verdim. Birkaç gün içerisinde foruma ekleyeceğim.

6. SoAmazing

SoAmazing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya karasan kusura bakmada sana birşey diyeceğim umarım kırılmassın:) yaw dikkatimi çekti forum okurken mesajlarının bazılarında kendini öve öve bitiremiyosun :) yok gögüs kafesim böyle yok bicepslerim şöyle oldugu için böle güzel bilmem ne. birtane avatara foto koymussun onun haricinde biraz garip olcak ama sırf laf :D madem bu kadar genetik vs. herşey süper koyda birkaç foto görsün millet. kusura bakma valla yeni üye oldum ama direk gözüme bu çarptı.

7. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle burası forum ortamı üslubumuza dikkat edelim.Messengerda arkadaşınızla yazışmıyorsunuz.

İnsanlara üşenmeden uzun cevaplar yazan, bildiklerini esirgemeyen ,forumda 2.615 tane mesajı olan bir elit kullancıdan bahsediyoruz.İlk mesajınızın böyle luzumsuz bir mesaj olması foruma bilgi edinmek bilgi paylaşmak değilde,fitne fesat karıştırmaya geldiğiniz izlenimini uyandırıyor.

Ayrıca pullover hareketiyle ilgili tek bir yorumda bulunmamışsınız.Neden başlığı hortlatıyorsunuz.

"herşey süper koyda birkaç foto görsün millet"demişsiniz.Karasanın vücudunu elbisesiz şekilde bu kadar merak ediyorsanız kişinin kendisine özelden mesaj atabilirsiniz ;)

8. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç de kendini övmemiş,hareketin gerekliliğini,kendi deneyimlerine dayanarak anlatmış ve sonuncunda da kendisinin beğendiği bir vücut çıkmış ortaya ki bence avatarda sırtı da gerçekten iyi duruyor.
    keşke gözüne ilk, faydalanabileceğin şeyler çarpsaydı.
    pullover'ı son hareket olsarak uyguluyorum,galiba yanlış yapıyorum,daha önce gittiğim salonda hocam hiç yaptırmamıştı,foruma katıldıktan sonra yapmaya başladım.yaparken sanki kanat kaslarım yırtılcak gibi oluyor.çok geriliyor

pastnova bunu beğendi.
  9. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kendi uyguladığım
    1-bench press
    2-dumbell fly
    3-dumbell pullover
    4-dips

sizce nasıl ?

10. extreme_sports

extreme_sports Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ooo pullover harika bir harakettir çok seviyorum ben bu haraketi, ama pullover'ın triceps'lere hiç mi faydası yoktur yav? Gerim gerim geriniyor tricepsler bu harakette.?

11. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    oldum olası beceremediğim bir hareket...
    ben de artık bu hareketi omuz+kanat günlerinde yapıyorum :D
    inşallah gün gelir doğrusunu yaparım da göğüse de vurur :D

12. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    kanatları iiy calıstırıyor. aslında bu hareketi yaparken kolları tam kafa arkasınaatmaz vede alın hizasından oteye gotırmezseniz. yani bi nlamda yarım ama dewamlı gergin bi şekilde yaparsanız. ust gogusu cok olumlu etkilediğini gorursunuz. inanın ust gogusu bu dediğim sekildeiyi çalıştırıyor.

13. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bu hareketi kaç set kaç tekrar yapmak gerekir. 5. ayımdayım.

14. VastaLorde

VastaLorde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar son birkaç gündür salondaki hocam Pullover hareketini göğüs gününde değil de kanat gününde yapmamı söylüyo acaba bu hareketin aslı göğüs kafesini açmak için mi , yoksa kanat veya sırt için mi ? göğüs gününde yapıyorum normalde ama bazı professionel bodybuilderler bu hareketi kanat gününe koymuşlar..

Sayfayı Paylaş