Protein Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Aziz.05 tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben yaklasık 10 aydır spor yapıyorum son 2 aydırda protein tozu kullanımına basladım. İlk olarak Nitrofull Whey Protein kullandım. Antrenman günleri; Antrenmandan hemen sonra ve aksam, normal günde de sabah ve aksam olmak üzere her kullanımda yarım litre süt ile beraber günde 2 kez (her kullanımda 2 ölçek = günde 4 ölçek) kullandım. Acıkcası hic memnun kalmadım. O yüzden simdi yeni bir protein tozu kullanmak istiyorum. Maddi acıdan sıkıntı yok kaliteli birşey olsun istiyorum. Salondaki hocaya danıstım Gaspari Myofusion önerdi. Yanılmıyorsam 2.2 kg (190 TL ) Ama yinede sizlerede danısmak isterim. Yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkürler..

2. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    sayın @Aziz.05 hocan sana gaspariyi kendisimi satacak.O ürün şuan internette 120 - 130 tl civarında satılıyor gidip sakın kazıklanma.Ayrıca o protein komplex whey değil.Antrenman sonrası için alacaksan Optimum gold standart whey,ultimate whey prostar,muscletech whey protein plus,weider premium whey gibi proteinleri tavsiye ederim.

Aziz.05 bunu beğendi.
  3. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet hoca kendisi satacak bana. Baska yerden nasıl alırım bilmiyorum. Yani hangi siteden güvenilir ve orjinal ürün alabilirim, kullanımı nasıl olur bu konularda hicbir bilgim yok detaylı yardımcı olabilecek arkadaslar olsa cok makbule gecer. Antrenman sonrası olarakta degil tam olarak spora gitmedigim günlerde de kullanıyorum. Kilo acısından biraz eksigim birazcıkta hacim kazanmak adına kullanacagım.
    Boy: 170
    Kilo: 55
    Bel: 68
    Gögüs: 100
    Omuz: 118
    Kol: 35

4. patlıcan

patlıcan Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    suplementler.com gayet güvenlidir.optımum gold onerırım ******** sitesinden alabılırsın turkıyedekı tek disbiratör zaten.

Aziz.05 bunu beğendi.
  5. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı al da 123 lira bide yanına amıno al gasparı 75 liraya aynı sıteden 200 liraya hem amıno hem proteın almıs olursn 170 180 dier whey lere verecegıne bole yap

6. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yok yanına herhangi birseyi almayı düsünmüyorum. Sadece protein tozu kullanacagım o konuda bilgiye ihtiyacım var. Güvenilir bir site ve toz secimi konusunda yardıma ihtiyacım var.

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Site sponsoru supplementler.com güvenilir bir sitedir. Toz seçimini ise proteinler bölümünden yapabilirsin

8. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur ederim siparis edersem o siteden edecegim ama toz secimini kendi basıma yapamıyorum iste. Gercekten bilgim yok 8 aydır hicbirsey kullanmadan spor yaptım hangisi iyidir ne ise yarıyor bilgim yok. O yüzden buradaki hocalarımın fikirlerini bekliyorum.

9. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nedir bu baska supp a karsı on yargı arkadas zaten 3 ay sonra proteın de yetmeynce dıceksn amıno ıstıorm dıe neyse sen bilirsin aynı paraya daha az gelstıcek urun al arkadasım banane. ultimate iso sensetion 93 mukemmeldır yada optımum al ozaman sitede ************ var ben cok aldım ordan bı sorun cıkmaz.

10. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Baska supplemente karsı ön yargı falan yok sadece ailevi problemlerden dolayı böyle birsey yapıyorum. Protein tozuna bile zor ikna ettim. Neden baska supplement kullananlara gereksizmis muamelesi yapmısım gibi sinir yapıyorsun hemen. Bunun dısında bu sitenin sponsopru oldugunu soyledikleri supplementler.com'dan baktım iso sensation 93 903 gr. cok az. O sitede de optimum goremedim onu baska nereden temin edebiliriz?

11. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    botanik ecza yetkılı satıcısıdır ultimate in optımum un da ******ıkısıne de bak karar ver dostum

12. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Whey Protein olarak ufak çaplı bir araştırma yaptım. 'Weider' gibi hem miktarı az olup hemde fiyat pahalı degilde, hem miktar olarak 2 kg gibi olup hemde kaliteli olarak;
    1- Optimum Nutrition Whey Gold Standard 2273 Gr. (Botanik Ecza - 159.99 TL )
    2- Universal Nutrition Ultra Whey Pro 2200 Gr. (Supplemenler.com - 169.00 TL )
    Bu iki ürününde sahte olması gibi bir durum yoktur herhalde?
    Biraz daha yardımcı olursanız ikisinden birinde karar kılıp yarın alacagım. Bunların dısında daha farklı fikirleri olan arkadaslarda önerilerini iletirse sevinirim.

13. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    unıversal proteın tozunda ii deil diyolardı opti yi de alacaksan ******asıl ithal edıcısıdır sahte cıkmaz.

14. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum deneyelim o zaman. Ama Botanik Ecza'ya baktım Ankaradaymıs. Optimum'u birde GNC Magazaları satıyormus baktım;
    Optimum Nutrition ON Gold Standart %100 Whey 219.95 TL'den 158.36 TL'ye düşmüş. Ürünün Ankara'dan gelmesini beklemek yerine. Benim oturdugum çevrede birkaç tane GNC Mağazası varmış. Gidip oradan almak daha mantıklı sanırım orada da sahte ürün vs gibi bir durum olmaz zannediyorum çünkü sokak arası değilde alışveriş merkezlerinde var bu mağaza.
    GNC - BAHARİYE
    GNC - BUYAKA
    GNC - CADDEBOSTAN
    GNC - CAPİTOL
    GNC - CEMİL TOPUZLU
    GNC - MALTEPE
    GNC - NAUTILUS
    GNC - OPTIMUM GÖZTEPE
    GNC - PALLADIUM
    GNC - ÜMRANİYE
    GNC - İÇERENKÖY CARREFOUR
    GNC - ŞAŞKINBAKKAL

15. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yanlış anlama ama ben o myofusion ı sana 190 a satacak hocanın .... k....ım kazık yeme arkadaşların söyledigi gibi

16. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yapacak birsey yok isi bilmediğin zaman kazıklanmaya mahkumsun :D Ama hepiniz sagolun yardımcı oldunuz bizde azda olsa bilgi sahibi olduk. Zaten bundan sonra salondan almam alacaklarımı internetten alırım. Güvenilir siteyle ve orjinal ürünle ilgili süphelerimden dolayı almak istemiyordum ama onlarda da azbucuk bilgi sahibi oldum

17. Aziz.05

Aziz.05 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bugun gittim bizim cevredeki bütün GNC Mağazalarını gezdim. Mağazalarının hiçbirinde Optimum Whey kalmamıs yalnızca tek kullanımlıklar kalmıs onlarıda almaya gerek duymadım. Bu hafta içinde gelmesi bekleniyormus. Fiyat olarakta 2273 gr'lık olanına yanlıs hatırlamıyorsam 219 TL gibi bir fiyat söylediler. Botanik Ecza'da aynı ürün 159.99 TL. Eğer buradan aldığımda sahtelik vs gibi birşey ile karşılaşmayacaksam bugün siparişini vermeyi düşünüyorum. Botanik Eczayı kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

18. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kullandım 1 kere sorun yok alabilirsin

Aziz.05 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş