protein tozu secim kriterleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve micro tarafından 21 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. micro

micro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    insaat muhendisi
    Yer:
    moskova
    Merhabalar arkadaslar.3 konu basliginda yazdim fakat mesajima donen olmadi o yuzden yeni konu basligi acmak zorunda kaldim kusura bakmayin.Yaklasik iki haftadir forum`u takip ediyorum gercekten cok basarili ve faydali.Bu yuzden yeni kayit oldum.Ben moskovada yasiyorum.4 ay once vg.`ye basladim.Fakat antreman sonrasi kas agrilarim zor geciyordu.Bunun nedeni tabiki yetersiz beslenme oldugunu dusunuyorum.Bu yuzden protein tozu almaya karar verdim.Uzun uzun proteinler hakkindaki mesajlari okudum fakat bu markalarin hicbirini moskovada bulamadim.Bir cok urunde aspartam degerleri cok yuksek (11-12g civari) zaten aspartamsiz bir urun gormedim.Bazilarinda bcaa degeri yazmiyor,bazilarinda bilgi bile yok.O yuzden bana gore protein tozu secim kriterlerine gore en iyisi oldugunu dusunerek Z KONZEPT 100% WHEY protein tozunu aldim.Bu protein tozunu kullanmis olan arkadaslar veya fikri olanlar varsa lutfen yardimci olabilirler mi? Cok kararsiz kalarak aldim.Kullanmaya devam etmeli miyim?Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.
    [​IMG] [​IMG]

Sayfayı Paylaş