Protein tozu kullanımı ile ilgili

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hrn9805 tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    spora baslayalı 1 aya yakın oluyo. 3.ayımı tamamladıgımda daha kaliteli iyi bir salona geçiş yapıcam. bu spora baslamaktaki amacım çok aşırı derece olmucak itici durmucak şekilde kas yapmak bu konu hakkında araştırma yaptım
    Çok fazla kas yapmak istemiyorum, ne yapmalıyım?C- Belirli bir dönem her vücut geliştirmecinin başladığı şekilde kas yapmak yani hacim yapmak için çalışmalı daha sonra şekil için az kilo çok tekrar, detay programlar , izole hareketler ve makinelerle çalışma yöntemlerini tercih edebilirsiniz

forudma böyle yazılmış. şimdi benim bir kaç sorum olucak çok aşırı derece de olmasa güzel kaslı bir vücut için protein tozu şart olarak görülüyor.o istediğim seviyeye kadar kullandıktan sonra bırakmadan devam edicem mi hala ? o seviyeye ulaştıktan sonra bırakırsam ne olur sürekli kullanma gibi bi zorunluluk olur mu ?

2. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Toz sart degil. Ayrica toz kas yapmaz ilac mi bu. Bir de dene bakalim itici duracak kadar kas yapabilecek misin :) kendi soyledigin gibi baslangic programiyla ilerle bir sure, toz icin acele etme, sart degil.

3. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    kardeşim zaten şuan tam olarak gerekli proteini alabildiğimi düşünmüyorum o yuzden böyle birşey söyledim
    zaten 3.-4. ayımı doldurdugumda dedim hemen değil ki

4. Berkanyyy

Berkanyyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yüklensen bile itici bir görüntü çok zor. Sağlam sıkı bir vücut bile 1-2 yıl alabiliyor. Toza gerek yok fakat proteini almak gerçekten zor iş. Toz kullanmayanlar günde 7-8 yumurta,tavuk balık badem gibi bir sürü şey yiyor. İlk zamanlar başlamasan bile ileride kullanmak zorunda hissedebilirsin. Ama bana kalırsa herşeyin doğalı.

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Anladığım kadarıyla istediğin vücut plaj vücudu tarzında, sen antrenmanlarını şiddetli yapmaya devam et, sonuna kadar zorla, günlük kalorini de kaliteli gıdalardan almaya bak gerisi zamanla gelecektir ama kendini 'ya toz kullansaydım daha mı iyi olurdum acaba? ' diye demotive etme, emin ol hiçbir şey farketmez.

6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Gerek yok protein tozu kullanmaya dostum ben kullanmıyorum onla kandırma psikolojik relax yani

Fazladan 100 gram lor yersin bişe olmaz

7. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Emin ol toza verecegin paraya o proteini cok daha saglam alirsin, daha da faydali olur. Karismayiversin 20 dkda kana whey. Sanki 20 dkda buyuyo kaslar. Almayiver yatarken kazein, bagirsakta emilim saatler suruyo, bi yatarken mi bos olcak.

8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Ya zaten bu kana hızlı karışma konusunda çok büyük tereddütlerim var, adamın göğüs genetiği zayıf, antrenmandan sonra değil 1 ölçek 5 ölçek protein alsa hatta hepside kana karışsa göğüsleri yine gelişmeyecek, whey ile değil zamanla olacak bir şey bu, adamın genetiği, hormonları izin vermedikten sonra aldığı proteinin hızının veya türünün hiçbir önemi yoktur.

Candot bunu beğendi.
  9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş