Protein tozu hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mirko-Cro-Cop tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mirko-Cro-Cop

mirko-Cro-Cop Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Herkeze selamlar ,bu siteyi uzun bi zamandır takibediyorum gerçekten kaliteli bir site , spordan gerçek anlamda anlıyan kullanıcılar var, yazılar var bu sebeple bende aktif olarak bilgi almak ve paylaşmak amaçlı üye oldum , kendi spor geçmişimden bahsediyim kısaca 3 yıl lisanslı olarak yüzme sporuyla ilgilendim 2 yıl kadar sutopu eğitimi aldım amatör 1. ligte futbol oynadım 3 yıl kadar, uzun süreli sakatlıklar yaşandı ve bırakmak zorunda kaldım ,bugüne gelirsek hala yüzüyorum 1 yıl kadar düzenli olmasada Fitnessa başladım ve gittiğim salonda dövüş sporları eğitimlerine başladım kickbox ve jiu jitsu dersi alıyorum 3 aydır ,,ve sadede geleyim :)) Proteintozunu tavsiyeler üzerine ,1 buçuk ay kadar deneme amaçlı kullandım ,ben işin doğallığından yanayımdır bu sebeple daha önce denememiştim , verdiği sonuç antrenman sayımı arttırmamı sağladı muazzam bi enerji doping etkisi ve hacim inanılmaz arttı ,ve ben bunu minimum deneme amaçlı az az kullandım sadece antrenman öncesi ve sonrası aldım 2 ölçek dendiyse 1 -1 aldım ben , özellikle doping etkisine alışmamak için kararsız biçimde 1 buçuk ay ardından ara verdim toza ,o kısa sürede gelen hacim aynı sürede gitti ,kafamda sorular var şuan şimdi spora devam ettiğim ve iyi beslendiğim halde bu protein tozunun etkisi yapaymıydı ? bukadar kısa sürede dengelerin değişmesi ,etkinin kalıcı olmaması eksi yanları olarak beni soğuttu ,ama antrenmanda sağladığı enerji ,ve sonrasındaki vücudu toparlayışı + ları da olduğunu gösteriyo bana ,kalıcı etki için bi kamyon Protein tozu alıp spor hayatı bitene dek kullanalımmı bilemedim :))

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Yeni başlayanlarda Supplement (protein,aminoasit vs) kullanımı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Wrestler'in notu; Yukarıdaki başlıkları inceleyiniz. Protein tozları doping kapsamında değildir. Ve doping etkisi göster(e)mezler.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş