Programim, Onerileriniz ve Yanlislarimi Soyler Misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AdonisliUykucu tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AdonisliUykucu

AdonisliUykucu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar kasabada yasadıgim icin spor salonu yok bağlı olduğumuz ilcedede o yuzden pek bilgi alamiyorum yardimci olursaniz sevinirim,
    1,76boy 72 kiloyum yasim 17 sadece bel bolgemde hafif gobek var (can simidi) , önumde 3 aylik bi sure var,

Flexorun verdigi prgrami kullaniyorum bir gun omuz arka kol bir gun gogus on kol yapiyorum hergun internetteki 8dk da karin kasi videosu var ya robot yapiyor onu uyguluyorum ve hergun kanat tek hareket, persembe gunu off gunum hic antreman yapmiyorum, beslenmem sabahlari 1yumurta 1bardak sut beyaz peynir veya lor peynir yiyorum, tabi sabah kalkinca direk 1bardak su icerim, kahvalti 7de oglen yemegi doner ustu pilav saat 1 gibi aksam yemegi 6 gibi annem ne yaparsa haftada kesin balik ve tavuk yerim bir gunde madimak vs, yerim corbada kesin yerim yemekten once ekmek yemiyorum gunde 2,5lt suyum rahat var 2 gune bir 30 dk kardiyo var ip atlama, hergun 1saat yururum , persembe gunu yemek konusunda da offum lahmacun pide pizza kola vs,
    2adet dumbell 4x2
    Vucut olarak 1haftalik sporla bile vucudum degisiyor fakat masturbasyondan sonra tum hacmim geri gidiyor,
    Amacim cok kasli bir vucut degil sadece inceden fit bir vucut programimda neleri gelistirmeliyim degistirmeliyim , yorum yaparsaniz sevinirm

2. AdonisliUykucu

AdonisliUykucu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güncel yardımcı olabilcek yok mu yorum lütfen :(

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    keske biraz daha acikliyaci yazsaydin. Beslenme programin yetersiz. Sabahlari 3 yumurta beyazi, Lor, kaliteli yaglar eklenebilir

4. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Masturbasyondan sonra tüm hacmim geri gidiyor derken :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi