program istiyorum(FleXoR hoca lütfen)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sevketsengul tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Durun hemen kızmayın,anlatacaklarımı dinleyin lütfen.2-3 saattir aramadığım başlık kalmadı kendime uygun program bulamadım.

Benim durumum şudur 5-6 ay salona gittim işin mantığını temel olarak kaptım, şimdi bırakmak zorundayım(vakit-iş nedeniyle)evde çalışmak için 50kg dambıl set aldım(ayarlanabilir,bir tane uzun barımda var)ağırlık sehpadasıda yaptım kendime.(Flexor hocanın evde iki dambılla programı güzel ama bende iki dambıldan fazlası var o yüzden o programı seçmedim.)

Şimdi sağlam bir programa ihtiyacım var. Flexor hocamın önerdiği bir program yada diğer güvenilir hocalarda olabilir çok memnun olurum.

Yada benim gözümden kaçan bir link varsa onada kabul,yeterki içime sinen bir program olsun.
    Boy:175
    kilo:85

2. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ne yani şimdi senin evde leg press smith machine falan mı var :) bar var diyorsan flexor hocanın evde çalışma programında ufak değişiklikler yaparsın olur biter. mesala flexor hocanın verdiği programda dumbell curl vardı sen onu barbell curl yaparsın ;) bir başka örnek dumbell press vardı sen onu barbell bench press yaparsın. yine başka bir örnek dumbell squat vardı sen onu barbell squat yaparsın, harika olur. dumbell lunge vardı onu barbell lunge yaparsın. yani böyle ufak değişikliklerle o programı kullanabilirsin.

Bluediver bunu beğendi.
  3. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Evet teşekkürederim açıklamaların için.

Sayfayı Paylaş