Programın ilk gününden itibaren Kas ağrısı var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve redsn0w tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. redsn0w

redsn0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim 15 yaşındayım ve bu pazartesi bb programına başladım.İlk gün yaptım ertesi gün uyandığımda çok ağrım vardı.Salıyı off geçirdim.Bu gün yüzme yapmam arka kol ve omuz çalışmam lazım ancak her yerim ağrıyor dumbelli bile zor kaldırıyorum.Bu ağrılar normal midir sizce kendimi zorlayıp devam edeyim yoksa haftaya pazartesi daha hafif programla mı devam edeyim?
    -Kolumu düzleştiremeyecek kadar kol ağrım ve yukarı kaldıramayacak kadar gögüs ağrım var.Yada benim ilk programım olduğu için abartıyorumdur.

2. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Mrb kardeşim kesin olmamakla birlikte muhtemelen yaşadığın ağrı kas ağrısıdır.Ve bu gayet normaldir.Bu spora başladıysan ağrılarla barışık olmalısın.Ağrı+kasılma=Kas oluşumu şeklinde düşünürsen psikolojik olarak rahat olursun.(Her ağrı için geçerli değil. :).Spordan sonra ılık duşla ağrıyan bölgelerine masaj yaparak ağrının şiddetini azaltabilirsin.
    Not:Açmış olduğun konu yukarıda da belirttiğim gibi her bodycinin başına geldiği için daha önce bir çok kez üzerinde konuşulmuş tartışılmış öneriler verilmiş bir konudur.Ve forumda örnekleri mevcuttur.Konu açmadan önce forumda araştırma yaparak istediğin çoğu bilgiyi edinebilirsin.

3. redsn0w

redsn0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam çok teşekkür ederim o zaman bu günde devam ediyorum. :)

Sayfayı Paylaş