Profesyonellere birkaç sorum olacak, lütfen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Burhanyurtseven tarafından 22 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Burhanyurtseven

Burhanyurtseven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    danışman
    Yer:
    istanbul
    Merhaba baylar ve bayanlar.

1 yıl evvel 6 ay kadar vücut geliştirme yaptım, iyi şekillendim. Sol omuzum hafif sakatlandı bırakmak zorunda kaldım şimd iyiyim.
    1 hafta evvel cok güzel bir salona giriş yaptım. Tartıldığımda 113 kg idim. Beni ölçtüler. 22.4 kg yağ varmış vücudumda.
    Boyum 1.92 kilo 113. Çok fazla yok dediler, göbek bölgesinde yağlanma söz konusu dediler. Arkadaş bugün tartıya bir çıktım 118 kg. ? Bu da neyin nesi..
    Protein ağırlıklı besleniyorum, su tüketiyorum, karpuz tüketiyorum, peynir yumurta vs bol bol tüketirim. Vücudum 2.750 kalori yakıyormuş günlük. Spor yapmadan.. Acaba kaslar su mu tutuyor ? nedir, ne değildir ? Şu an nasıl beslenmem gerekir, bacak, kanat ve omuz verdiler alıştırma icin. 1 ay sonra program değişecek. Beni aydınlatır mısınız lütfen ?

Kızartma, yağlı, şekerli ve ağır kalori sahibi yiyecekleri tüketmiyorum. Ekstra bi karpuz yerim o kadar. Gece yarısı peynirli yağsız omlet yapıp yiyorum filan. Durum bu.

Sayfayı Paylaş