Polis Akademisine gireceğim kilo sorunum var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve seydi52 tarafından 12 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. seydi52

seydi52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Bu sene lisede son senem 17 yaşındayım boyum 1.70 kilom 50 inanılmaz derecede zayıfım kemiklerim sayılmayı bırakın et yok sırf kemik çok araştırdım herşeyi denedim ama hiç birşey işe yaramadı bende en son siz degerli insalara başvurmakta buldum cözümü.Polis akademisine başvurcam paunı filan hallederim ama tek korkum şu kilo sorunu hazirana kadar 65-70 kilo almam lazım sizce ne yapmalıyım.

Birde bir arkadaşım yardımcı olarak Hardline Progainer ürünü önerdi sizin önerileriniz nedir Şimdiden çok teşekkürler

2. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    25kg demek ortamala olarak 175000kcal demektir.hazirana kadar 5 ay var o da 150 gün yapar.sonuç olarak günde fazladan 1166kcal alman gerekiyor.Hiç kolay bişey değil ama istersen başarabilirsin.Forumu inceleyerek kendine beslenme programı oluşturmalısın.

3. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Niye korkuyosun ki ? Ben görüyorum adamda 1.60 boy var 50 kilo üflesen uçucak çevik kuvvet yapmışlar artık nasıl yapmışlarsa ?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Polis Akademisinden Çevik Kuvvet mezun olmaz , Komiser Yardımcısı seviyesinde mezun verir , insanlar kilosuna göre üflesen olarak görmen sadece dış görünüşün senin kafanda oluşturduğu görüştür , öyle bakarsak Bruce Lee'de 61kg'ydi yanlış hatırlamıyorsam ama teknik olarak ve mücadele sporları bilgisi olarak üstün bir seviyede , ayrıca felsefenin verdiği ayrı bir bakış tarzıyla üstündü kilo her zaman herşey değil.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:45 ----------

Yukardaki üyenin dediği gibi kalori alımını artırmalısın , ayrıca polis akademisi galiba 200 erkek alıyor her sene şans baya düşük söyliyimde.Kilo işi beslenme programı kilo almaya yönelik yani yediğinden daha fazla yemeye alışarak artırmalısın bu kalori alımını bu zaten kilo almanı sağlar.

5. seydi52

seydi52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimı yanlıs ıfade ettim galiba acemı olmamdan kaynaklanıyo akademının boya gore belli bi kilo endeksı ıstıyo bende hazirana kadar nekadar alabilirsem almak ıstıyorum bu 5 olur 10 olur onu bı duzeltim yorumlarınız be ılgınız ıcınde ayrıca tesekkur ederım

Sayfayı Paylaş